Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Eğer ciddiysen sana helal olsun. Sakura'yı seveni bende severim. Bu kıza olan nefret sürü pisikolojisinden başka bir şey değil. Tabi esastan sevmeyenlerde olabilir ama yabancı olsun yerli olsun tüm internette öyle bir Sakura antiliği var ki Sakura iyidir, güzeldir ama demeye çekiniyor insan. Herkes çamur atıyor halbuki saf, duru ne güzel bir kız Sakura-chan. Benim de hoşuma gidiyor. Netice de Sasuke kazandı, Naruto ağlasın kaderine.
Orihime gibi bir gereksiz varken Sakura iyidir iyi.

Madara'nın saçma sapan harcandığı doğru. Danzou ve Hanzou...Jiraiya reis'in background'unu güzel doldurmadılar, çok kısa geçtiler. Senelerce süren keşiş hayatı, onun içinde itachi gibi bir spinn-off yapılabilir.

Hinata >> Sakura.

Bu arada karakter sevip sevmeme durumu öznel. Sakura güzel bir karakter, ama ölümüne sinir bozucu benim açımdan. Seri boyunca dikkatimi dağıtan, saçma sapan tripleri yüzünden izleme okuma zevkini bozan karakterdir. Bu yüzden herkes için farklı bir durum.
+(troysi)55

Sakura varken Hinata içine sindi mi gerçekten? Ben hala sindiremedim. O kadar yıl Sakura-chan diye dolandı etrafta sonra Hinata.

@Raiden Çok üstüne gidiliyor kızın. Yoksa Hinata ile bir derdim yok. Sasuke-Sakura zaten doğru olandı. Ama Naruto'nun o kadar Sakura ısrarı varken üzülmeli bence.
Etrafta Sakura'dan o kadar atar yiyip dolanması Kishimoto'nun öküzlüğü. Milletten aşk hakkında romantizm hakkında tüyo alarak anca filmde işleyen bi mal bu Kishi normal.

MDL_Roronoa

Sasukeeee sasukeee sasukeee seni geri getirecem = Acee acee acee seni kurtaracam

Şuraya rezilliğe bak arkadaş. İnsanı çıldırtıyor şöyle durumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık