Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

Demin bitirdim. Epey güzel seriymiş. Konu, kurgu, karakterler vs. gayet iyiydi. Manji ve Magatsu favori adamlarım oldu. Hyakurin çok güzeldi. :utan: Yer yer güldürdüğü de oldu.
Doa'nın evin duvarındaki deliği kapı haline getirmesi en çok güldüğüm yerdi. :D
En çok ilgimi çeken dövüş CO2 kullanan dedenin dövüşüydü.
Sonu da güzel bitti bence.
Habaki'nin dövüşüne Manji'nin karışması pek hoşuma gitmedi işin aslı. Yine Anotsu ile Manji'yi tam formunda dövüşürken görmeyi isterdim. Anatsu'nun bir ara yaşayacağını düşünmedim de değil.
Emeği geçenlerin eline sağlık. :sapkali:

Demin bitirdim. Epey güzel seriymiş. Konu, kurgu, karakterler vs. gayet iyiydi. Manji ve Magatsu favori adamlarım oldu. Hyakurin çok güzeldi. :utan: Yer yer güldürdüğü de oldu.
Doa'nın evin duvarındaki deliği kapı haline getirmesi en çok güldüğüm yerdi. :D
En çok ilgimi çeken dövüş CO2 kullanan dedenin dövüşüydü.
Sonu da güzel bitti bence.
Habaki'nin dövüşüne Manji'nin karışması pek hoşuma gitmedi işin aslı. Yine Anotsu ile Manji'yi tam formunda dövüşürken görmeyi isterdim. Anatsu'nun bir ara yaşayacağını düşünmedim de değil.
Emeği geçenlerin eline sağlık. :sapkali:
Shira ve sonu hakkında ne düşünüyorsun?

Arkadaşlar, az evvel bitirdim ve bu zamana kadar okuduğum en sağlam manga bu diyebilirim.
Seriiyle ilgili anlatılacak çok şey var ama özellikle belirtmek istediğim şey, okurken bazı anlar kanınız donar, öyle ki bu kadar da olmaz deyip başlarsınız sövmeye :D

Çok söze gerek yok, okuyun...

Çeviri konusunda da emek verenlere teşekkür ediyorum @Smoker

Yapılan açıklamaya göre serinin devamı geliyor. Çizimler ve hikaye mangaka Hiroaki Samura'ya ait olmayacak, ancak onun gözetiminde yapılacak. İlk hikaye Edo Donemi'nin ilk yılları yani 1600'lü yıllarda geçiyordu, serinin devamı ise aynı dönemin son kısımları olan 1800’lü yılların ortalarında geçecek. Ana karakter Manji ölümsüz olduğu için bu zamana kadar gelebilmiş. Hikaye yine onun üzerinden gidecek. Serinin adı Mugen no Juunin - Bakumatsu olacak ve 25 Mayıs'ta ilk bölümü yayınlanacak.

Çıkacak olan bölümden bazı sayfalar;

İlk seriyi okuyanlar ikinci resimde Manji'nin elindeki silaha dikkat etsinler. Tebessüm edeceklerine eminim.

Yapılan açıklamaya göre serinin devamı geliyor. Çizimler ve hikaye mangaka Hiroaki Samura'ya ait olmayacak, ancak onun gözetiminde yapılacak. İlk hikaye Edo Donemi'nin ilk yılları yani 1600'lü yıllarda geçiyordu, serinin devamı ise aynı dönemin son kısımları olan 1800’lü yılların ortalarında geçecek. Ana karakter Manji ölümsüz olduğu için bu zamana kadar gelebilmiş. Hikaye yine onun üzerinden gidecek. Serinin adı Mugen no Juunin - Bakumatsu olacak ve 25 Mayıs'ta ilk bölümü yayınlanacak.

Çıkacak olan bölümden bazı sayfalar;

İlk seriyi okuyanlar ikinci resimde Manji'nin elindeki silaha dikkat etsinler. Tebessüm edeceklerine eminim.
Vay be, çok iyi bir haber bu. Bir de şu üç çizime baktığımda önceki seriideki çizim tarzı korunacak gibi duruyor. Sanki aynı ruhu yansıtıyor, bu da hoşuma gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık