Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Işte ne halde daldı bilemiyorum. Baştan beri gözükmek yerine Akainun aldığı adama KS yapmakla ugrastilar BÜTÜN TAYFA.

Teachin poneli yerlere dalmayip %100 halinde Yonko Seviyesi denilen Dragona sırf silah için daliyorsa problem değil midir?
Tiç wb daldığında ne yonkou idi ne de iki meyvesi vardı.

Tiçin pone peşinde olduğuna dahi hiç bir ibare yok. Ayrıca 2. Sebebi unutuyorsun. Karargahta sadece Sabo ve Dragon var.

Hem beyazsakalı öyle bir analatıyorsunki sanki her an ace'i koruyor diyordun millet luffy'i döverken bu adam nerde ? Karasakal ace'in ağzına vururken beyazsakal nerdeydi ? Cellatlar kafasına dikilene kadar nerdeydi dragonda bilir luffy idam edilecek olsa kurtarmaya gelmeyi ama tek fark şu olur ace ve beyazsakal gibi ölmez hem kendini hem luffy'i kurtarır

Tiç wb daldığında ne yonkou idi ne de iki meyvesi vardı.

Tiçin pone peşinde olduğuna dahi hiç bir ibare yok. Ayrıca 2. Sebebi unutuyorsun. Karargahta sadece Sabo ve Dragon var.
Tamam işte %100 WB ve Marcoya Teachler gelebilir mi? Sırf silah için?

WB en güçlü değildi MFde. Lakin %1 canı için tüm tayfa ile dalmadilar mi? Teach dışı tayfa aynı tayfa.

Teach One Piece'i istediği gayet açık. Poneleri oradan çıkardım.

Totto landde ne zaman silah depolandığını gördün?

Adamlar yan yana olmayabilir ama hepsi tottolandde takım adanın içindeydi. Devrimci komutanlarının hepsi farklı denizlerde. Olabilecek en uzak noktada herifler birbirinden.
Tot Land'da silah olmadığı senin düşüncelerinden başka bir şey değil. Aynı şekilde Devrim komutanlarının dünyanın değişik yerlerinde parça parça faliyetlerini yürüttüğü hususu da senin olumlamandan ibaret.

Tamam söylediğin gibi olsun ama şöyle bir şey de var, bu durumu bir okuyucu olarak sen biliyorsun, peki ya Teach Baltigo'nun savunmasız olduğunu, kolaylıkla ele geçirebileceğini nereden biliyor?

Adam bildiğin Baltigo'nun yerini öğrenir öğrenmez saniye düşünmeden çöküyor, insan biraz tereddüt etmezmi be arkadaşım, orada Dragon'da olabilir, benim fena canımı yakar, biraz plan proje yapayım, zamanını kollayayım demezmi ama yok, saniye düşünmeden Baltigo'ya harekete geçiyor. Fanlarda kendi kafalarından tonla olumlama yapıyor...

Tot Land'da silah olmadığı senin düşüncelerinden başka bir şey değil. Aynı şekilde Devrim komutanlarının dünyanın değişik yerlerinde parça parça faliyetlerini yürüttüğü hususu da senin olumlamandan ibaret.

Tamam söylediğin gibi olsun ama şöyle bir şey de var, bu durumu bir okuyucu olarak sen biliyorsun, peki ya Teach Baltigo'nun savunmasız olduğunu, kolaylıkla ele geçirebileceğini nereden biliyor?

Adam bildiğin Baltigo'nun yerini öğrenir öğrenmez saniye düşünmeden çöküyor, insan biraz tereddüt etmezmi be arkadaşım, orada Dragon'da olabilir, beni fena canımı yakar, biraz plan proje yapayım, zamanını kollayayım demezmi ama yok, saniye düşünmeden Baltigo'ya harekete geçiyor. Fanlarda kendi kafalarından tonla olumlama yapıyor...
Katılıyorum. Diğerlerine beklemeye geçen adamın saniye düşünmeden buraya dalmasi gayet açık mesaj

Üye silindi 1004

Hem beyazsakalı öyle bir analatıyorsunki sanki her an ace'i koruyor diyodum millet luffy'i döverken bu adam nerde ? Karasakal ace'in ağzına vururken beyazsakal nerdeydi ? Cellatlar kafasına dikilene kadar nerdeydi dragonda bilir luffy idam edilecek olsa kurtarmaya gelmeyi ama tek fark şu olur ace ve beyazsakal gibi ölmez hem kendini hem luffy'i kurtarır
Yüz kere anlatsamda boşuna boşuna... adama yarım saatdir adam devrimci en çok aranan adam hayatını özgürlüğe devrime adamış neden oğlunu kurtarmak için her seferinde risk alsın kendini ifşa edicek saçma hareketlerde bulunsun algı problemin mi var ben mi anlatamıyorum dragon korsan olsa oğlunu oda bilirdi her türlü durumdan kurtarmayı devrimcilerin hedef aldığı şey korsanlarınkinden çok daha büyük korsanlar gibi dünyan hükümetinin piyonu denizciler değil direkt en tepedeki dünya hükümeti bir korsan kutsal ejder gördüm mü saklanıcak delik arıyor adamın direkt hedefi kutsal ejderler şimdi burda boşa tan tana yapma

Kutsallara karşı, Luffy saklanacak delik aramıyordu. Korsanları genellememek lazım çok bireysel kafalar. Cidden devrimin ve devrimcilerin Korsanlar kadar etkili ve güçlü olduğuna mı inanıyorsun? Cidden aynı seriyi izlemiyoruz biz. Dragon devriminde istediği kadar başarılı olsun Luffy kadar söz geçmeyecek seri sonunda. Luffy, o kutsal ejderlerin ağzına daha ufacık bebeyken çaktı. Dragon gibi yerin altında sürünüp doğru anı beklemiyor. Bir Luffy kadar olamadıktan sonra yemişim onun zamanını bekleyen ve alttan alttan gelen devrimini. İstediği kadar güçlü olsun o gücü zamana saklayarak olmaz bu işler.

Beyazsakal kadar güçlü değil zaten Dragon istese bile olamaz. Adamın her şeyi ortadaydı. Dragon canlı çıkardı haklısın çünkü Luffy'i kurtarmaya gelmezdi. Çok güçlü bir fikir adamı Yonkou seviyesinde fakat sadece yoldaşları bunu biliyor.

Adam bildiğin Baltigo'nun yerini öğrenir öğrenmez saniye düşünmeden çöküyor, insan biraz tereddüt etmezmi be arkadaşım, orada Dragon'da olabilir, benim fena canımı yakar, biraz plan proje yapayım, zamanını kollayayım demezmi ama yok, saniye düşünmeden Baltigo'ya harekete geçiyor. Fanlarda kendi kafalarından tonla olumlama yapıyor...
Yani Teach dragonun gücünden korkmuyor peki bu adam nerden biliyor dragonun güç seviyesini ?

KK olmak net oğlu net > Devrim yapmak. Hiçbir otoriteye cevap vermeksizin denizlerin en özgür adamı olmak mı yoksa KK'nın cevap vermeyeceği otoritenin başı olmak mı? Heheyt!

Üye silindi 1004

KK olmak net oğlu net > Devrim yapmak. Hiçbir otoriteye cevap vermeksizin denizlerin en özgür adamı olmak mı yoksa KK'nın cevap vermeyeceği otoritenin başı olmak mı? Heheyt!
AAA devrim yapmak korsanlar kralı olmaktan çok daha büyük bir şey. Oysa Korsanlar Kralı olmak bu serideki tek gerçek devrim.

Tamam işte %100 WB ve Marcoya Teachler gelebilir mi? Sırf silah için?

WB en güçlü değildi MFde. Lakin %1 canı için tüm tayfa ile dalmadilar mi? Teach dışı tayfa aynı tayfa.

Teach One Piece'i istediği gayet açık. Poneleri oradan çıkardım.
Gelir neden gelmesin. Tiç ne zamandan beri durum değerlendirmesinde iyi oldu ki? Adamın giriştiği bütün denemelerde şans payı ile yaşadı tamamen.

Hayır silah olduğu senin düşüncen. Hiç totto land de çok silah var dendi mi? Hayır. Baltigo da dendi mi? Evet. Ama uyduran benim tabiii.

Adamların ünvanlarına bak. Doğu batı komutanı falan filan. Adamlar doğu batı kuzeu güney komutanı ama hep aynı yerdeler. Çok mantıklı.

Tiç saniye düşünmeden id girdi geberiyordu orda hemde kaos içinde olmasına rağmen id. Sana tiç çok iyi durum değerlendirmesi yapan biri gibi mi geldi yoksa?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık