Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Bahsettiğin şeyler fanların olumlamasından başka bir şey değil. Pekala Karasakal'ı alt ettikten sonra da ana üssünü Kamabakka ya da başka bir bölgeye taşıyabilirdi ama Dragon savaşmak yerine kaçmayı tercih etti.

Diyelim ki sözylediğiniz gibi gerçekleşti olay. Kendini ifşa etmemek, büyük bir savaş öncesinde zayiat vermemek gibi nedenlerle geri çekildi. Bu durumda sorarım, Teach Dragon'un geri çekileceğini nereden biliyor da saniye düşünmeden Baltigo'ya saldırabiliyor? Karsakal, Baltigo'ya saldırdığı gibi Tot Land ve Wano'ya neden saldırmıyor?
2 temel sebebi var.

Burgess açıkça tiçe dediki. Burada çok fazla silah var kaptan gel. Bariz bir çıkar söz konusu.

2. Si daha bariz. Yonkoular tayfalarıyla birlikte konsantre şekilde takılıyorlar. Hepsinin adamları kıçlarının dibinde. Devrim ordusunda komutanlar toplanınca millet şaşırıyor. Adamlar dağınık şekilde duruyor.

Üye silindi 1004

Her d*vrim kendi çocuklarını yer zaten. Luffy'nin babasının d*vrimci olması tamamen dezavantaj onun için.
Muhtemelen bir noktada Dragon çıkıp Luffy'e devrimi ve sebebini "gev gev gev gev" anlatacak. Luffy "boş yapma yol al peder bey ben Korsanlar Kralı olacağım" diyecek.

Mazlum Buggy dediğin luffy'nin kellesini almıştı. Korsanlar kralcılığı oynayamıyordu şuan dragon olmasa
Beyazsakal oğlu korsanlar kralcılığı oynasın diye ölmüş adam. Bi zahmet çakma Che gidip oğlunu Buggy'nin elinden alsın.

2 temel sebebi var.

Burgess açıkça tiçe dediki. Burada çok fazla silah var kaptan gel. Bariz bir çıkar söz konusu.

2. Si daha bariz. Yonkoular tayfalarıyla birlikte konsantre şekilde takılıyorlar. Hepsinin adamları kıçlarının dibinde. Devrim ordusunda komutanlar toplanınca millet şaşırıyor. Adamlar dağınık şekilde duruyor.
Tot Land ya da Wano'da silah yok mu? Silah olayı tutmaz.

Linlin kek arcta komutanlarını kastederek, ''Üçünü bir arada göreli uzun zaman olmuştu.'' diyor. Gördüğün gibi yonko komutanları, askerleri de sürekli ana üste hazır kıta beklemiyor. Bu da tutmaz.

Muhtemelen bir noktada Dragon çıkıp Luffy'e devrimi ve sebebini "gev gev gev gev" anlatacak. Luffy "boş yapma yol al peder bey ben Korsanlar Kralı olacağım" diyecek.

Beyazsakal oğlu korsanlar kralcılığı oynasın diye ölmüş adam. Bi zahmet çakma Che gidip oğlunu Buggy'nin elinden alsın.
Che trans bireyleri taş ocaklarına sürmeye çalışmıştı.......................
Luffy muhtemelen "İsyan kafasına girmişsin moruq, ben KK olcam" diyecek.

2 temel sebebi var.

Devrimin başında WB olsa yanında kimse olmasa, Teach silah için dalar mıydı buraya?

2 tane pone varken yonkolara dalmayip belki en kritik anı beklerken Baltigoya palas pandiras dalmadi mi sırf silah için ? Hiç Dragon var bu var diye cekinmedi herif.

Tot Land ya da Wano'da silah yok mu? Silah olayı tutmaz.

Linlin kek arcta komutanlarını kastederek, ''Üçü bir arada göreli uzun zaman olmuştu.'' diyor. Gördüğün gibi yonko komutanları, askerleri de sürekli ana üste hazır kıta beklemiyor. Bu da tutmaz.
Totto landde ne zaman silah depolandığını gördün?

Adamlar yan yana olmayabilir ama hepsi tottolandde takım adanın içindeydi. Devrimci komutanlarının hepsi farklı denizlerde. Olabilecek en uzak noktada herifler birbirinden.

Devrimin başında WB olsa yanında kimse olmasa, Teach silah için dalar mıydı buraya?

2 tane pone varken yonkolara dalmayip belki en kritik anı beklerken Baltigoya palas pandiras dalmadi mi sırf silah için ? Hiç Dragon var bu var diye cekinmedi herif.
Tiç silah yokken ve tayfası varken wb ye daldı ama bilemiyorum.

Tiç silah yokken ve tayfası varken wb ye daldı ama bilemiyorum.
Işte ne halde daldı bilemiyorum. Baştan beri gözükmek yerine Akainun aldığı adama KS yapmakla ugrastilar BÜTÜN TAYFA.

Teachin poneli yerlere dalmayip %100 halinde Yonko Seviyesi denilen Dragona sırf silah için daliyorsa problem değil midir?

Yüz kere anlatsamda boşuna boşuna... adama yarım saatdir adam devrimci en çok aranan adam hayatını özgürlüğe devrime adamış neden oğlunu kurtarmak için her seferinde risk alsın kendini ifşa edicek saçma hareketlerde bulunsun algı problemin mi var ben mi anlatamıyorum dragon korsan olsa oğlunu oda bilirdi her türlü durumdan kurtarmayı devrimcilerin hedef aldığı şey korsanlarınkinden çok daha büyük korsanlar gibi dünyan hükümetinin piyonu denizciler değil direkt en tepedeki dünya hükümeti bir korsan kutsal ejder gördüm mü saklanıcak delik arıyor adamın direkt hedefi kutsal ejderler şimdi burda boşa tan tana yapma

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık