Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido da canla başla savaşmadı zaten. Elini salladı Luffy pert. Mihawk da o güçteyse en azından Luffy'nin peşinden giderken kendisini durduran Vista'yı savurmalıydı. (Bigmom'ın Jinbei'ye yaptığı gibi, ki Bigmom'ın şartları çok farklıydı) Daz'a gelince kesiyor, travesti çöplere gelince kesiyor, sıra Vista'ya gelince duruyor. Sebep? Buna karşı bir argüman üretmeniz gerekiyor bence. Benim argüman üretme gibi bir derdim yok ama. :/

Bu arada ben Mihawk Vista'yı kesemedi ehehe xD falan da demiyorum hani. :/ Zamanında bu argüman kullanılıyordu, ben de yanlış olduğunu gördük dedim. Luffy'nin Kaido'dan tek yediği evrende Vista da herhangi bir yonkoudan çok rahat tek yer. Mesele bu. Niye kesmediği veya kesemediği kısmı ise yoruma kalmış. Ben o kısma girmiyorum.
Kaido zaten farklı seviye onu söyledik işte. Ben sadece Mf çok garip bir arc, o arc'a bakarak Mihawk şuna tek atamadı yada durduruldu deyip geçmemek lazım diyorum. Mihawk'ın seviyesini bilmiyoruz ve bu kadar saklanan bir adamın seviyesi baya üstün olmalı olayın mantığı bu.

Kaido da canla başla savaşmadı zaten. Elini salladı Luffy pert. Mihawk da o güçteyse en azından Luffy'nin peşinden giderken kendisini durduran Vista'yı savurmalıydı. (Bigmom'ın Jinbei'ye yaptığı gibi, ki Bigmom'ın şartları çok farklıydı) Daz'a gelince kesiyor, travesti çöplere gelince kesiyor, sıra Vista'ya gelince duruyor. Sebep? Buna karşı bir argüman üretmeniz gerekiyor bence. Benim argüman üretme gibi bir derdim yok ama. :/

Bu arada ben Mihawk Vista'yı kesemedi ehehe xD falan da demiyorum hani. :/ Zamanında bu argüman kullanılıyordu, ben de yanlış olduğunu gördük dedim. Luffy'nin Kaido'dan tek yediği evrende Vista da herhangi bir yonkoudan çok rahat tek yer. Mesele bu. Niye kesmediği veya kesemediği kısmı ise yoruma kalmış. Ben o kısma girmiyorum.
MF'de Vista'nın tek başına hiçbir Amirale saldırmaması da bence bu sebeptendir, tek falan yemez ama darmadağın olur, o sebepten Marco ve Jozu zor durumdayken seyretti sadece.

Hadi Mihawk'ın paşa gönlü istememiş, Marco neye göre kalkıp Vista'ya git Mihawk'ı durdur diyor, nereden biliyor Mihawk'ın kızıp Vista'ya tek atmayacağını? Ya Marco tam bir gerizekalı Mihawk'ın gücünü bilmiyor, ya da Mihawk'ın güç olarak Kaido ile yakından uzaktan alakası yok.
Çünkü gönderecek başka adam yok. Hiç göndermemektense gitsin bir şansını denesin. Ben de olsam yenemeyecek bile olsa oyalasın diye gönderirim. Mihawk da kılıç tokuşturdu bıraktı zaten. Yoksa vista akainuya da saldırdı marco ile. Zaten başka kimle kapıştı ki vista, ben hiç hatırlamıyorum savaşta ne yaptığını.

Amirallere karşı hiç çizilmemesi düşündürücü cidden de. :/
Çizildi ama Marco'nun kelepçesi açılınca, yani adam bildiğin kasıtlı yapmış. Marco ve Jozu zor durumdayken hatta bir kare de Vista'yı göstermiş sızlanırken, olm ne sızlanıyorsun git saldırsana, adam yerinde sayıyor.

Sonra ne hikmetse Marco'nun kelepçeleri açılınca aslan kesiliyor ancak o zaman saldırıyor. Bariz şekilde Vista tek başına Amiral'e saldıracak yüreği yok demiş adam. Bence korkaklıktan öte realistik olmasından ötürü, şimdi gidip saldırsa madara olsa etrafı toparlayacak adam kalmayacak, kendini boşa yıpratmakta istemiyor, ama Amirali tek başına durduracak kuvvette olmadığını da kanıtlamış oldu tabii.

Çizildi ama Marco'nun kelepçesi açılınca, yani adam bildiğin kasıtlı yapmış. Marco ve Jozu zor durumdayken hatta bir kare de Vista'yı göstermiş sızlanırken, olm ne sızlanıyorsun git saldırsana, adam yerinde sayıyor.

Sonra ne hikmetse Marco'nun kelepçeleri açılınca aslan kesiliyor ancak o zaman saldırıyor. Bariz şekilde Vista tek başına Amiral'e saldıracak yüreği yok demiş adam.
O sayılmaz ya. Marco gibi veya Jozu gibi çizilmedi yani, ki sen de belirtmişsin zaten bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık