Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista'ya hiçbir yonkou tek atamaz ya da hemencecik savuramaz savı çöpe gittiğine göre... Mihawk'ın paşa gönlü istememiş diyeceğiz artık.
Hadi Mihawk'ın paşa gönlü istememiş, Marco neye göre kalkıp Vista'ya git Mihawk'ı durdur diyor, nereden biliyor Mihawk'ın kızıp Vista'ya tek atmayacağını? Ya Marco tam bir gerizekalı Mihawk'ın gücünü bilmiyor, ya da Mihawk'ın güç olarak Kaido ile yakından uzaktan alakası yok.

Jinbeinin Bm nin saldırısını durdurduğu yerde Luffynin en azından Kaidonun saldırısında bayılmaması lazımdı.

Hadi Mihawk'ın paşa gönlü istememiş, Marco neye göre kalkıp Vista'ya git Mihawk'ı durdur diyor, nereden biliyor Mihawk'ın kızıp Vista'ya tek atmayacağını?
Croco da aynı haltı yiyip Daz'ı yollamıştı durdursun diye. Sonra da tek yedi işte. :/

@Mr.Bushido
Ben bu argümanı bu forumda çok duyduğum için yazdım. Sebep-sonuç ilişkileri beni ilgilendirmez gardaş. :/ Bu arada örneğin örnek değil haberin olsun. :( Jinbei canını sıktı diye vurdu attı bir köşeye en azından. Çoppiyi ise söylemeye bile gerek yok.

Ben bu argümanı bu forumda çok duyduğum için yazdım. Sebep-sonuç ilişkileri beni ilgilendirmez gardaş. :/ Bu arada örneğin örnek değil haberin olsun. :( Jinbei canını sıktı diye vurdu attı bir köşeye en azından. Çoppiyi ise söylemeye bile gerek yok.
Raiden yapma reis, hadi Chopper neyse de, Jinbei bildiğin blokluyor. Şunu anlayın artık Mihawk'ın orada canla başla savaşması için bir sebep yoktu. Kaido ise zaten canavar ve adamın mekanına gelip, tehdit oluşturuyorsun, aynısı Big mom ve Amiraller içinde geçerli, Wano sonu ortalık yanacakkkk :D

Amma boş dönmüş be. La bi kere Mihawk denen adam Shanks'ı bitirmiş okeye dönüyor, yeni oyuncaklar arıyor. Shanks kim, Kaidou'yu durduran sonra da gelip Marineford'un göbeğinde herkese meydan okuyarak savaş bitiren biri. Güç seviyesini kendiniz belirleyin, Mihawk Yonkou üstü net oğlu net.

edit: şimdi o zaman neden shanks gelince mfden kaçtı diyen bebeler gelir, napacaktı adam daha fazla katlanamadı çoluk çocuğun "savaş oyununa"...

Raiden yapma reis, hadi Chopper neyse de, Jinbei bildiğin blokluyor. Şunu anlayın artık Mihawk'ın orada canla başla savaşması için bir sebep yoktu. Kaido ise zaten canavar ve adamın mekanına gelip, tehdit oluşturuyorsun, aynısı Big mom ve Amiraller içinde geçerli, Wano sonu ortalık yanacakkkk :D
Kaido da canla başla savaşmadı zaten. Elini salladı Luffy pert. Mihawk da o güçteyse en azından Luffy'nin peşinden giderken kendisini durduran Vista'yı savurmalıydı. (Bigmom'ın Jinbei'ye yaptığı gibi, ki Bigmom'ın şartları çok farklıydı) Daz'a gelince kesiyor, travesti çöplere gelince kesiyor, sıra Vista'ya gelince duruyor. Sebep? Buna karşı bir argüman üretmeniz gerekiyor bence. Benim argüman üretme gibi bir derdim yok ama. :/

Bu arada ben Mihawk Vista'yı kesemedi ehehe xD falan da demiyorum hani. :/ Zamanında bu argüman kullanılıyordu, ben de yanlış olduğunu gördük dedim. Luffy'nin Kaido'dan tek yediği evrende Vista da herhangi bir yonkoudan çok rahat tek yer. Mesele bu. Niye kesmediği veya kesemediği kısmı ise yoruma kalmış. Ben o kısma girmiyorum.

Amma boş dönmüş be. La bi kere Mihawk denen adam Shanks'ı bitirmiş okeye dönüyor, yeni oyuncaklar arıyor. Shanks kim, Kaidou'yu durduran sonra da gelip Marineford'un göbeğinde herkese meydan okuyarak savaş bitiren biri. Güç seviyesini kendiniz belirleyin, Mihawk Yonkou üstü net oğlu net.

edit: şimdi o zaman neden shanks gelince mfden kaçtı diyen bebeler gelir, napacaktı adam daha fazla katlanamadı çoluk çocuğun "savaş oyununa"...
Shanks malın teki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık