Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Karakteri tam Garp'ın varisi şeklinde tasarlayıp gücü zayıf bırakması olmadı Oda'nın. Hakkı yeniyor reyizin. Ben amiral olacağını düşünüyorum, daha doğrusu olmasını umuyorum. Bu adama Luffy'nin peşinden gitme gibi bi rol verdi. Luffy yonkou adalarında fink atarken koramiral seviyesinde peşinden koşturması pek mantıklı gelmiyor. E böyle düşününce bir şekilde güç takviyesi de yapması lazım adama. Meyveden yürümesi yerinde olacaktır.
Oda yapay meyveyle desteklemezse o meyveden de bir cacık olmaz. Douriki anlamında da zayıf Smoki. Yiyeceği zoanla bu açığı da kapatabilirdi ama Garp ve Smoke'nin misyonu da farklı olacak bence. Smoker'da hükümete ve denizcilere posta koyacak ve yapacağınız işe deyip kendi adalet anlayışına daha yakın ve uygun bulduğu Luffy'nin yanında yer alacak potansiyel var. Yaz kenara. Zaten bu zamana kadar güç anlamında Garp'ın 10 da 1'i olamamış adam su saatten sonra Luffy'yi sağdan sola çarpamaz. O iş Coby'de :good: Çok sağlam meyve yiyecek bu velet.

Bana kalırsa en iyi Enel hakkını veriyordu Goro Goro No Mi'nin ama Oda hakkını veremedi meyvenin, gücünü kısıp saçmaladı.

Mesele biraz da bakış açısıyla ilgili. Final boss Gomu Gomu g5 h.haki her şeyin sesini duyma vs gibi yetenekleri olan bi adam olsaydı kimse eh demezdi. Anormal çünkü adamın yaptıkları. Ha keza dof uyanış yapmış ne zaman yapmış belli değil ama tecrübe işi gibi duruyor. Her ne kadar doftan başka yapan kişilerin olduğunu düşünsem de meyvenin bir üst sınırını göstermesi açısından dof bu konuda çok öne çıkıyor.

Fakat bu gene bakış açısıyla ilgili başka bir durumu ortaya çıkarıyor. Örneğin dof uyanışı otuz beş yaşında bulmuş ise ana karakter olduğunda 19-20 yaşında bulacaktı. Bu yüzden luffy I yaftalamak doğru değil. Yarın amirallerde uyanış çıktığında da dof gömülecek ama bu da yanlış. Hiç kimse bir alanda tek değil. Ama uyanış olur da h.haki ile alakalı bir şey çıkarsa işler değişir. O zaman birçok kişinin hiçbir zaman yapamayacağı şeyi yapmış olur.

Oda yapay meyveyle desteklemezse o meyveden de bir cacık olmaz. Douriki anlamında da zayıf Smoki. Yiyeceği zoanla bu açığı da kapatabilirdi ama Garp ve Smoke'nin misyonu da farklı olacak bence. Smoker'da hükümete ve denizcilere posta koyacak ve yapacağınız işe deyip kendi adalet anlayışına daha yakın ve uygun bulduğu Luffy'nin yanında yer alacak potansiyel var. Yaz kenara. Zaten bu zamana kadar güç anlamında Garp'ın 10 da 1'i olamamış adam su saatten sonra Luffy'yi sağdan sola çarpamaz. O iş Coby'de :good: Çok sağlam meyve yiyecek bu velet.
Smoker'ın meyvesinden bir cacık olmayacağı haricinde dediklerine katılıyorum. Garp ve Smoker serinin temeli için aynı profili veriyorlar lakin misyon olarak ileride bende senin gibi Smoker'ın yön değiştireceğine yüksek ihtimal veriyorum. Ama işte Smoker amiral olmak için geç kalmış değil henüz bana göre. Kurguya baktığımda amiral olacağını düşünüyorum bu adamın, Coby'den evvel. Koramiral olarak kalırsa serinin ilerisindeki rolü için zayıf kalacak. Tamam amiral olabilmek için çok güçsüz kalıyor şu an ama mangaka isterse bunu meyveyle, hakiyle bir şekilde geliştirip ilerletebilir. Açıkçası Coby'dense Smoker'ı görmek isterim Luffy'nin karşısında ilk olarak, bakıcaz artık ileride.

Smoker'ın meyvesinden bir cacık olmayacağı haricinde dediklerine katılıyorum. Garp ve Smoker serinin temeli için aynı profili veriyorlar lakin misyon olarak ileride bende senin gibi Smoker'ın yön değiştireceğine yüksek ihtimal veriyorum. Ama işte Smoker amiral olmak için geç kalmış değil henüz bana göre. Kurguya baktığımda amiral olacağını düşünüyorum bu adamın, Coby'den evvel. Koramiral olarak kalırsa serinin ilerisindeki rolü için zayıf kalacak. Tamam amiral olabilmek için çok güçsüz kalıyor şu an ama mangaka isterse bunu meyveyle, hakiyle bir şekilde geliştirip ilerletebilir. Açıkçası Coby'dense Smoker'ı görmek isterim Luffy'nin karşısında ilk olarak, bakıcaz artık ileride.
Beklenti meselesi diyelim o vakit :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık