Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Meyvesinin Hakkını Verenler:
  • Beyazsakal
  • Karasakal
  • Monkey D. Luffy
  • Sabo
  • Doflamingo
  • Enel
  • Aokiji Kuzan
Meyvesinin Hakkını Veremeyenler:
  • Borsalino Kizaru
  • Mr. 5
  • Caesar Clown
  • Marco (Suratına tükürsem az kalır.)
  • Sakazuki Akainu (Aokiji'yi nasıl yendiğini merak ediyorum.)
Benim düşüncelerim bu yönde. Katılmayanlar, değişiklik yapmak isteyenler listemde oynama yapabilir. Teşekkürler..

Ben Karasakal'ın hakkını verebildiğini düşünmüyorum. Özellikle 2Y öncesinde. Sen kitabı al, oku. Sonra o meyveyi çal. Meyve über yeteneklere sahip olsun. Sonra git WB'ye "baba dur yapma!" diye yalvar.

Aksine Dof'un tamamen hakkını verdiğini düşünüyorum. Kendisi uyanışını bile gerçekleştirmiş ne kadar yenilmiş olsa da.

Fakat bu kapsamda Zoan türlerin biraz daha sanki ne yapabilecekleri açık. Mesela Lucci'den daha ne bekleyebiliriz meyve kullanışı ile ilgili? Hızlı olmak istediğinde farklı forma, güçlü olmak istediğinde farklı forma bürünüyor. Law'un da meyvesinin hakkını verebildiğini düşünüyorum. Çok verimli kullanabiliyor meyve yeteneğini. Ben Law'u ilk gördüğümde çok gereksiz bir meyve olduğunu düşünmüştüm. Dezavantajlarının çok olduğunu düşünmüştüm ki yanılmışım. Son olarak Smo-ya'nın da meyvesinni hakkını verebildiğini düşünmüyorum. Kaç küsur bölüm oldu sürekli aynı tarz atak yapıp durdu. Az buz da çıkmadı ekranların karşısına Smo-ya.

WhiteBeard meyvesinin hakkını veremiyor. Hayvani bir Saf gücü olduğu ve luffy gibi önüne gelenden dayak yiyip meyve gücünü tam olarak öğrenmediği için en basic halini kullanıyor. Moria ise salaklıktan kullanamıyor.

Hakkından gelenler Luffy'dir Doffy'dir. Hakkını verenler amiraller, Ace, Ivankov, Croco-boy, Teach, Big Mom.. var daha da. Hakkını veremeyen Moriah'dır, Buggy'dir, Caribou'dur. Hakkı yenen Smoker'dır Marco'dur.

Big mom'un neyini gördün ki daha:D
Meyvesinin standartı bu bence, herşeye ruh vermesi vs. extra mı:D

Luffy konusunda hemfikirim:D
Ne görmedim ki karı pro ile zeus u çağırıyor. Ruhlarla kaplı adası var daha ne diyeyim her şeyin içine ruh koymuş. Konuşuyorlar falan hakkını veriyor bence .. Daha çıkacak hünerleri.

Hakkından gelenler Luffy'dir Doffy'dir. Hakkını verenler amiraller, Ace, Ivankov, Croco-boy, Teach, Big Mom.. var daha da. Hakkını veremeyen Moriah'dır, Buggy'dir, Caribou'dur. Hakkı yenen Smoker'dır Marco'dur.
Luffy nerede hakkını vermiş yahu, sürekli handikaplı teknik buluyor. Meyvenin sınırına ne zaman gelir o zaman hakkını verdi sayarım.
Kesinlikle Luffy ya o meyveyi daha ne şekle sokabilir acaba ? Bir de Big Mam :D
Dof'u saymıyoruz değil mi, o başka seviye, tek uyanış sahibi burada olması diğerlerine haksızlık olur.:D Law niye yok, bin tane teknik çıkardı, daha ne yapsın. Enerji ayağına meyvesini kısıyorlar.

Luffy nerede hakkını vermiş yahu, sürekli handikaplı teknik buluyor. Meyvenin sınırına ne zaman gelir o zaman hakkını verdi sayarım.

Dof'u saymıyoruz değil mi, o başka seviye, tek uyanış sahibi burada olması diğerlerine haksızlık olur.:D Law niye yok, bin tane teknik çıkardı, daha ne yapsın. Enerji ayağına meyvesini kısıyorlar.
Law a girersem çıkamam şimdi .. Oda işine nasıl gelirse öyle iş yapıyor. Bu evren de aslında Law ın tanrı olması lazım. Daha teknikleri vardır bence onun daha Yonkou ile kapışacaklar. Law miladını doldurmuş değil yani ... Dof konusu ise hiç girmemeyim dedim. Adam meyvenin hakkını geçti artık. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık