Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Soru - Cevap Başlığı

Dr.Doom'un bütün evrenleri birleştirip evrenlerdeki tüm kahranaları savaştırdiği bir olay varmış .MCU'da ki güncel filmleri göz önüne alırsak da bu aşamaya az mı kaldı yoksa ikisi alakasız mı ?
Secret Wars serinin adı. Marvel'ın en klasik hikayelerinden biridir. Beyonder karakteri MCU'ya gelirse yüksek ihtimalle yaşanır.

Guardians of the Galaxy'nin yeni üyeleri kimler ve şimdi nasıl bir macera içindeler?
Son birkaç yıldır seriyi Gerry Duggan, Donny Cates ve Al Ewing gibi başarılı yazarlar sırasıyla devralmış olsa da satışlar pek iyi gitmeyince 1.5-2 yıldır yayında olan bir Guardians of the Galaxy serisi yoktu. Şimdi yeni bir seri başladı, henüz ikinci sayı yayınlandı. Ekip tam nasıl oturacak belli değil ama klasik olarak Star-Lord, Gamora ve Drax'ın yanında filmlerden etkilenerek Nebula ve Mantis'i dahil etmiş durumdalar. Mantis karakteri filmlerden esinlenen bir yapıya büründürülmüş, klasik Mantis'le alakası yok. Groot ile Rocket şu anda yok, onlar etrafından bir gizem örüyorlar, evrende Groot'un sebep olduğu büyük yıkım olayları yaşanıyor gibi bir anlatı var. Nereye evrilecek göreceğiz.

Bi de Ms Marvel öldü mü?
Bu hafta çıkan Amazing Spider-Man sayısında öldü.

Yani böyle bir şeyi yapıcak güç Beyonder'da var. Mevcut kadrodan herhangi birinin bunu yapabileceğini sanmıyorum.
Hiç izlemedim ama MCU da Beyonder'ın rolünu Legion'a verecekler gibi duruyor. .Legion dizisinden bazı mutantlari MCU ya dahil etme çalişmaları başlamış 6.fazda görebiliriz diyorlardı .MCU gibi fanservisle prim yapan bir yerde on tane Beyonder çıkabilir.
Okudugum yerlerde edindiğim bilgiye göre Legion da baya guçlü bir karakter

Son düzenleme:
Son birkaç yıldır seriyi Gerry Duggan, Donny Cates ve Al Ewing gibi başarılı yazarlar sırasıyla devralmış olsa da satışlar pek iyi gitmeyince 1.5-2 yıldır yayında olan bir Guardians of the Galaxy serisi yoktu. Şimdi yeni bir seri başladı, henüz ikinci sayı yayınlandı. Ekip tam nasıl oturacak belli değil ama klasik olarak Star-Lord, Gamora ve Drax'ın yanında filmlerden etkilenerek Nebula ve Mantis'i dahil etmiş durumdalar. Mantis karakteri filmlerden esinlenen bir yapıya büründürülmüş, klasik Mantis'le alakası yok. Groot ile Rocket şu anda yok, onlar etrafından bir gizem örüyorlar, evrende Groot'un sebep olduğu büyük yıkım olayları yaşanıyor gibi bir anlatı var. Nereye evrilecek göreceğiz.

Bu hafta çıkan Amazing Spider-Man sayısında öldü.
Hocam siz güncele ulaşmak için neler yaptınız nasıl bir yol izlediniz.

Hocam siz güncele ulaşmak için neler yaptınız nasıl bir yol izlediniz.
Güncele ulaşmak diye bir kavram yok burada, onu bir kenara koy :D Guardians of the Galaxy özelinde soruyorsan, evet 2008'de kurulan bildiğimiz ekibin tüm serilerini okudum ama arada okumamış olduklarım olsa da veya daha önce hiçbirini okumamış olsam da bu yeni başlayan seriye bakabilirdim. "Güncel olarak Marvel'ı takip etmek" diye bir cümlenin karşılığı yok. Kabaca bir tahminle şu anda yayında olan düzenli seri yaklaşık 35 civarıdır, yine her ay 20 tane de mini seri, one-shot ve Star Wars gibi lisanlı markaların çizgi romanları çıkıyordur Marvel'dan. Kimse bunların hepsini düzenli olarak takip etmez. Başlayıp biten serilere göre azalıp artıyor ama ben ortalama olarak 25 civarı aylık seriyi takip ediyorum, mini serilerden vesaire de 5 civarı okuduğum oluyordur ki geç Türkiye'yi, Dünya'da benim kadar Marvel okuyan kişi çok az. Daha önce yazdığım gibi bir yazarın başladığı noktadan serilere giriş yaparsan büyük oranda bütünlüklü bir okuma deneyimi alabilirsin.

@Solid Snake age of ultrona açlıktan başlayabilirmiyim galactus olan kapağı.
O seri Ultimate Evreni'nin Cataclysm eventine bağlanıyordu, Age of Ultron'a bağlanan bir şey var mıydı hatırlamıyorum ama en kötü ihtimalle bağımsız olarak okumuş olursun. Age of Ultron da tırt hikaye zaten, ana seriyi okuyup geçmen de yeterli olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık