Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangada Bahsedilen Ama Gösterilmeyen Sahneler

En merak ettiğiniz olay hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Oyum Shanksın Kaido'yu ikna etmesi tabi kide , Fakat Dragonun gücü veyahut Dragonun dünyayı toplayıp Burgessin BB'yi vivre kart ile çağırmasından sonra olaylar nasıl gelişti onuda görmek isterdim.

Belki birazda şuan güncel olduğu için Jack'in denizci filosuna saldırdığında olanlardan birazını öğrenmek iyi olurdu.

-Akainu Aokiji'yi merak etmiyorum açıkçası.Berabere gitmişler ama sonra Akainu almış yürümüş. (Bence)
-Shanks Kaido'yu aklını kullanarak ikna etmiştir.Bence başka bi açıklaması yok bunun :/
-Shanks vs Mihawk.Çok merak ediyorum gerçekten.Bence Shanks aldı.Sonrasında ise farkı açtı :) Mihawk'ın alması gibi bişey olmadığından vsyi görmeme rağmen eminim neredeyse :/ Ha neden sonucundan emin olduğum bişeyin görmek istiyorum.Şu mihawk=yonko sözleri tükensin diye :/
-Shanks vs Teach.Bu vsyide merak ediyorum.Shanks çizilmesine rağmen almıştır gibi.Teach'in nasıl yara bıraktığınıda hayal etsemde mangada görmek güzel olur.
-Roger vs Garp.Benim bundan yana bi şüphem yok.Garp baya baya sağlam dövüşmüştür Roger ile.Ama şüphesi olan arkadaşlar var.Görülmesi iyi olabilir.
-Jack vs Fujitora. Gösterilmesi iyi olur.2-3 sahnede olsa
-Kaido vs Kid ittifakı.Bence bi dövüş olmamıştır bu.O yüzden fazla bi merak bağlamıyorum buna :)
-Kaido vs Moria tayfası.Kaido içinden geçmiştir bunların :/
-Zephyr vs Edward Weevil.Daha filler olup olmadığı bile tartışılan bi mevzu.Görmek isterim :)
-Roger vs Shiki.Görmek isterdim açıkçası
-Rayleigh vs Kizaru.Bu da öyle :/

Diğer seçendeğine gelince açıkçası aklıma pek bişey gelmedi.Çoğunu yazmışsın zaten.Eline sağlık güzel anket olmuş.

Senbonzakura

Roger nasıl dövüşüyordu? Nasıl oluyor da meyvesiz garp saf haki ile ona karşı durabiliyordu? Roger'ı KK yapan özellik neydi işte bunların cevabı o vsden geçiyor, yoksa merak ettiğimden değil yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık