Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangada Bahsedilen Ama Gösterilmeyen Sahneler

En merak ettiğiniz olay hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Roger vs Garp var. İki zirvenin dövüşü. Zirvenin dövüşünü görmek isteyen yok galiba pek. :/
Forum beni düş kırıklığına uğrattı...

Roger'ın dövüş stilini ve KK'nin gücünü görmüş olurduk. Ayrıca Garp'ın hayvanatlığını da. Off off efsane olurdu.

kör topal

Serinin zirvelerini görmek isterim açıkçası. Garp vs Roger. Bu şekilde Roger'ın yana KK'nin amiarllerden ne kadar üstün olduğunu da görmüş oluruz.

Diğer.Roger vs Beyazsakal'ı merak ediyorum en çok.Roger Beyazsakal gibi bir imba ile nasıl berabere kalmış acaba ?

ROGER VE GARP kendileri başlı başına serinin en merak uyandıran ve hep göz önünde olan fakat doğru düzgün bilgi açıklanmaması. Birde bunların kapışmaları... müthiş.

Bakınca aslında seride o kadar merak edilen çok şey var ki. Ama mangaka elinde bu kadar malzeme varken niyeyse kullanmaktan çekiniyor, belki güvenmiyordur kendisine. Eğer buradaki olayların bir çoğu çizilse efsane sahneler görebilirdik belki.

Kendim bir yorum yapacak olursam da, şu an en merak ettiğim konu aokiji ve akainu düellosuydu. Çizilse belki 1 saat bile sürmeyecek bir savaş olabilir ama yine de adam 10 gün diye belirtmiş ve bu hayvanlar nasıl bu kadar dayanabilmişler aklım almıyor hiç. İklimi değiştirmeleri de cabası zaten. İkinci sırada da shanks'ı merak ediyorum. İnşallah bir gün gizemi açığa vurulacak bu adamın ve biz o gün vay be diyeceğiz umarım.

Roger'ı çokça merak eden var ama ben niyeyse hiç merak etmiyorum kendisini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık