Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Malazan: Book of the Fallen

Ben de ilk üç kitabı aldım ama henüz okuma fırsatım olmadı. Başlamak için 4. kitabı bekleme sebebin ne?
Birinci kitap doğrudan ikinci ve üçüncü kitapla bağlantılı.

İkinci ve üçüncü kitap doğrudan dördüncü kitapla bağlantılı.

Üçüncü ve dördüncü kitap doğrudan beşinci kitapla bağlantılı.

Beşinci kitap ve altıncı kitap arasında hiçbir bağlantı yok. Bu ikisi doğrudan yedinci kitapla bağlantılı.

Yedinci kitap ve dokuzuncu kitap doğrudan sekizinci kitapla bağlantılı.

Son kitap olan onuncu kitapla da sadece sekizinci kitabın doğrudan bağlantısı var.

Kısacası sekizinci ve onuncu kitap hariç kalan kitapları karışık okusanız dahi hikayeyi anlarsınız.

Tüm birikmişliklerimi harcadım. Pişman değilim.
Amazonda ciltlisi 400, karton kapaklısı 215 lira görünüyor.

İlk kitabın 200 sayfasını okudum ve beni sardı. 150 sayfa belli konuyu anlatırken bir anda farklı dala atlaması biraz şok etkisi yarattı ama iyi gidiyor bence. Okutuyor en azından kendini. Büyük hevesle başlayıp aşırı sıkan Yeni Güneş Kitabı serisinden sonra iyi geldi.

Amazonda ciltlisi 400, karton kapaklısı 215 lira görünüyor.

İlk kitabın 200 sayfasını okudum ve beni sardı. 150 sayfa belli konuyu anlatırken bir anda farklı dala atlaması biraz şok etkisi yarattı ama iyi gidiyor bence. Okutuyor en azından kendini. Büyük hevesle başlayıp aşırı sıkan Yeni Güneş Kitabı serisinden sonra iyi geldi.
4. Seriyi alacaktım, iade ettim. Para sıkıntısı çekmesem direkt alacam. Amazon'da feci fiyat var . Diğer aya kadar biriktirmem lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık