Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bir Dövüşte Aldığı En Büyük Yardım

Sizce hangisi ?

• Nami'nin Buggy yardımı.Parçaları bağlaması.

• Thriller Bark 100 gölge takviyesi ve Nightmare Luffy.

• Champion Luffy.Magellan karşısındaki mum yardımı.

• Law sayesinde ve onun yardımıyla Red Hawk vurması.

• Gatz'ın Luffy'i kucaklayıp sırtında taşıması.

• Nami'nin yumuşak püskevitleri.

• Brulee yardımıyla aynalar üzerinden kaçması.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Nami'nin püskevit yumuşatması. Evet Kata'yı yenen Cracker'İ de yenebilirde pek tabi, ama orada olay başka. Cracker'i yense bile daha her şey yeni başlıyordu ve o yorgunluk yıpranmışlıkla getiremezdi gerisini. Bu yüzden Nami'nin yardımı burada paha biçilemez.

Şaka maka anket çok çekişmeli gidiyor oylar birbirine çok yakın,zorlu seçenekler olduğunu biliyordum ama üç tane başabaş beklemiyordum. :)

Luffy fanı gardaşlarım kusura bakmasın şurdakilerin hepsi kabul edilebilir ama Cracker olayı tam rezaletti vs bile diyemiyorum o derece.

En çok oy alanların hepsi de aslında en büyük yardımlar ama ben karşısındaki karakteri yenebilmesi bakımından değerlendiriyorum . Brulee ayrı bir mesele . Nami konusunda da yardım Luffy için anahtar ama bana göre hiçbiri Thriller Bark'taki kadar etmiyor . Eğer o yardım olmasaydı Moriah'ı yenemezdi .Anca G4 açması gerekirdi .

Cracker ve Katakuri savaşları cidden yardımla oldu. Yardım olmasa alamazdı mezarı olurdu Luffy’nin orası.

Brulee'nin kendi saçmalığı Luffy'e yardım filan etmedi bence. Luffy gördü böyle malı kullandı onu sadece.

Fukaboshi olmasa ne yapacaktı. Birde Kraker önemli tabi. Gölgeye de oy attım. Moria ne güçlüymüş ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık