Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bir Dövüşte Aldığı En Büyük Yardım

Sizce hangisi ?

• Nami'nin Buggy yardımı.Parçaları bağlaması.

• Thriller Bark 100 gölge takviyesi ve Nightmare Luffy.

• Champion Luffy.Magellan karşısındaki mum yardımı.

• Law sayesinde ve onun yardımıyla Red Hawk vurması.

• Gatz'ın Luffy'i kucaklayıp sırtında taşıması.

• Nami'nin yumuşak püskevitleri.

• Brulee yardımıyla aynalar üzerinden kaçması.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Brulee ve 100 gölge.

Ama 100 gölge muhabbetinde Luffynin iradesi de girmiştir devreye. Büyük fayda sağladı ama başkası o kadarını alamazdı.

O bahsedilen büyük bal ve şans sayesinde tamı tamına önüne düşüyor.Sonuçta büyük bir yardım almış oluyor üzerinden ve o yardımla kaçıyor şansın etkisi de çok tabii.
Brulue yardım sayılmaz ya. En başından beri ordaydı karı ve bir çok kişi. Hepsi abilerinin kazanacağını bekliyordu. E tek çıkış bileti de Brulue. Katakurinin zaferi için orda bekliyor kadın. Bu pek bir yardım yada şans sayılmaz. Dövüşü ayna dünyasına çekmek de Luffynin fikriydi zaten.

Brulue yardım sayılmaz ya. En başından beri ordaydı karı ve bir çok kişi. Hepsi abilerinin kazanacağını bekliyordu. E tek çıkış bileti de Brulue. Katakurinin zaferi için orda bekliyor kadın. Bu pek bir yardım yada şans sayılmaz. Dövüşü ayna dünyasına çekmek de Luffynin fikriydi zaten.
Basbayağı yardım neyin lafını döndürüyorsun anlamış değilim.Brulee yardımıyla kaçmak deniyor işte Brulee'nin gücü yardımıyla yazılsa ne değişecek Luffy pis pis gülüyordu dövüşten kaçmak için o meyveden daha iyi birşey bulamazdı hızını katlamaktan bile daha iyi.Meyvenin yardımıyla kaçtı de ne farkeder teach gibi meyveyi tapusuna geçirmedi ya.

Basbayağı yardım neyin lafını döndürüyorsun anlamış değilim.Brulee yardımıyla kaçmak deniyor işte Brulee'nin gücü yardımıyla yazılsa ne değişecek Luffy pis pis gülüyordu dövüşten kaçmak için o meyveden daha iyi birşey bulamazdı hızını katlamaktan bile daha iyi.Meyvenin yardımıyla kaçtı de ne farkeder teach gibi meyveyi tapusuna geçirmedi ya.
Cracer dövüşü başlamadan yağmur yağmaya başlasa mesela yağmurun yardım mı olacaktı mesela :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık