Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi Kim?

Luffy'nin Annesi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    92
Vegapunk olabilirdi ama Kuma ondan çeviride He olarak bahsetmemiş miydi?

Öyle değilse Vegapunk olabilir. Böyle düşünme sebebim Luffy'nin zekasıyla hoş bir tezat oluşturabileceği.

Ama Vegapunk erkekse ve ya o değilse kesin görünmeyen başka birisidir. Görünenler arasında bir aday yok.
Vegapunk'ın cinsiyeti ile ilgili hiç bilgi verilmedi diye biliyorum. Varsa böyle bir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Vegapunk çok gizemli bir karakter, hatta bence Im sama kadar gizemli, dünya hükümeti ile isteyerek mi çalışıyor o bile meçhul. Kuma belki de Dragon tarafından verilen emirle Vagapunk'ı kurtarmak için Korsan olup Dünya Hükümeti ile birlikte çalıştı. Uçuk bir şey ama sadece bir düşünce temeli yok.

Roger gidiyor önemsiz birinden çocuk yapıyordu. Aynı bu hesap dragon da gidip sıradan birinden çocuk yapmıştır kesin. Ama bir baba neden çocuğunu hiç görmeye gelmez benim kafamda ki soru bu. Dragon iskele babasıymış tam :D

Ben ya dünyadan kendini soyutlamış olduğunu ya da yaşıyorsa iva reis sayesinde erkek olup ortalıktan kaybolduğu geliyor ama sadece kör tahmin bunlar (croco diyenler ahahkshksjsj çok iyi)

Önemsiz biri olma ihtimali benim gözümde sıfıra yakın.İleride çok dramatik flashbackler bizi bekliyor diye düşünüyorum.
Oda yaşadığını söyledi önemsiz biri olsa öldü derdi. Şimdiye kadar ortaya çıkmadığına göre dediğin gibi önemsiz biri çıkma ihtimali çok düşük. Gerçi annesinin yaşıyor olup olmaması Luffy'nin çok umrunda olmaz. Adam merak edip babasını bile hiç araştırmadı. Tesadüfen gazetede gördü fotoğrafını ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık