Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy vs Kizaru Akıbeti

Luffy vs Kizaru 2.Raunt Ne Olur?

• Luffy 2.Rauntta Kizaru'yu yener.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
İkisi de tüm güçte ciddi bir savaşa girip sonuna kadar götürmeyecektir. Zaten böyle bir durumda fazlasıyla zorlansa bile Luffy bir şekilde alır. Dövüş yarıda kesilecek muhtemelen ama kesilene kadar Kizaru'nun G5 karşısında performansı beklenenden daha iyi olacaktır. Beklenenden daha iyi olacağını geçtim Kizaru'nun dövüşte daha ağır basan taraf olacağını düşünüyorum. Dövüş yarıda kesilse bile benim için üstün gelen taraf resmi olmayan galibiyeti alır. Sonuç ? Kizaru bu karşılaşmanın kazananı olur.

İkisi de tüm güçte ciddi bir savaşa girip sonuna kadar götürmeyecektir. Zaten böyle bir durumda fazlasıyla zorlansa bile Luffy bir şekilde alır. Dövüş yarıda kesilecek muhtemelen ama kesilene kadar Kizaru'nun G5 karşısında performansı beklenenden daha iyi olacaktır. Beklenenden daha iyi olacağını geçtim Kizaru'nun dövüşte daha ağır basan taraf olacağını düşünüyorum. Dövüş yarıda kesilse bile benim için üstün gelen taraf resmi olmayan galibiyeti alır. Sonuç ? Kizaru bu karşılaşmanın kazananı olur.
Kizaru'nun bir planı olduğu açık. Millete yolumdan çekil diyor. Oda bir plan hazırlamışsa bunu uygulatır. Bu aşamada kaybedemez. Kizaru'lu daha çok bölüm göreceğiz. :)

Kizaru'nun bir planı olduğu açık. Millete yolumdan çekil diyor. Oda bir plan hazırlamışsa bunu uygulatır. Bu aşamada kaybedemez. Kizaru'lu daha çok bölüm göreceğiz. :)
Zamanı gelmedi mi artık bir amiralin düşüşünün :D Her amiral için de bu kadar zaman ayırırsa Oda seriyi bitiremeden helvasını yeriz.

Dövüş umarım yarı da kesilmez. Kesilse bile serinin bitmesine bu kadar az kalmışken ve imparator olmuşken, kizaru üstün gelirse seveyim böyle seriyi. Şu an bm nin gelip luffy e üstünlük kurmasıyla aynı şey bu. Geçti artık. Oda nın tarzını biliyorum. Şu an kizaru üstün geliyorsa dayak yicektir. Garp başta şov yapınca millet çok uçmuştu sonrasında rencide edici şekilde kaybetti. Kizaru önümüzdeki chapter denk dövüşürse iyi. Üstün gelirse çok pis dayak yicek demektir. Kaybettirmeden önce hep şov yaptırır oda. Wb korsanlarının giriş sahneleri hep amiral tutarak oldu sonrasında ağır yenilgiler aldılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık