Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy vs Kizaru Akıbeti

Luffy vs Kizaru 2.Raunt Ne Olur?

• Luffy 2.Rauntta Kizaru'yu yener.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
Bir devrimci olarak, her garibin babası olarak avutmak adamın fıtratında var ne yapalım gelirse gariplerin yüzü güler.

Dünya Hükümeti York ve Egghead adasının peşinde bunları elde etmek temel amaçları. Luffyler Elbaf'a gitmek istiyor Vegapunk'ı kurtarmak istiyorlar. Bence her iki taraf da istediğini alacak gibi duruyor. Dünya hükümeti york'u ve adayı ele geçirecek. Bizimkiler zaten kaçmaya çalışıyor. Vegapunk'ın Dragon'a dediği gibi öleceğini düşünüyorum ama Vegapunk'ın bilgisine de ihtiyacımız var bu sayede Franky bedenini ve gemiyi geliştirebilecek yeni teknolojiler öğrenebilir, Nami ve Usopp silahlarını geliştirebilir, Sanji genetik modifikasyon konusunda bedenini daha da güçlendirebilir ve kontrol edebilir, Chopper şeytan meyvesi güçleri ve tıp bilgisini arttırabilir, Robin tarih ve bilgi konusunda faydalanabilir, Luffy, Brook, Zoro, Jinbei de güçlendirme alabilir Vegapunk sayesinde. Ben Stella'nın öleceğini York ve bir başka uydusunun yaşayacağını düşünüyorum Lilith olabilir bu kurtulacak olan uydu. Biraz arc sonu ne olur gibi oldu ama Kizaru ve Luffy dövüşünün bir şekilde yarıda kesileceğini yarıda kesilmese bile Kizaru'nun akıbetinin Kaidou ve BM gibi olmayacağını düşünüyorum zaten bizimkilerin adada kalması için bir sebep yok bir şekilde kaçmaya çalışıp kaçacaklardır. Daha güçlerini tam görmediğimiz karakterler Karasakal, Mihawk, Dragon, Shanks, İm, Gorosei, Tanrın Şovalyeleri gibi karakterler var bu karakterlerin Luffy'nin üstünde olmasını bekliyoruz. Amirallerin aslında Yonkou seviyesinde karakterler çıkmasını beklemiyorum artık. Çünkü onlardan güçlü olacağını düşündüğümüz çok sayıda karakter var tam gücünü görmediğimiz. Amiraller biraz güç skalasında kim nerede onu tayin amaçlı kullanılacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık