Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Legend of the Northern Blade

Seneryo farkli olsada beklenen oldu. Bu power mu won'u yul cheon'u indirmede çok ileri tasiyabilir. Suanki gücü küçücük çizik atti, benzeri sessiz gece lideri içinde geçerli.

Diger taraftan sessiz gecede sadece cadi, 9 gökte moyong harici 3 kisi kaldi. Gerçi onlar tekrar yenilenebilir. Bu arada sessiz gece cadisinin mu won'lara katilma ihtimali de olabilir tek basina birsey yapamaz ve eski ögrencisi ha seol ile ilgili seneryo da olabilir.

Moyong'un tasvirindeki ilk oglu heralde. Göklerden güçlü olabilir. Ayrica Dam so cheon da moyong'u indirmek istiyor babasi ve çevresi de olmadigina göre tutan birsey yok. Bir taraftan mu won bir taraftan dam so cheon moyong'un çevresini yavas yavas indirecekler gibi. Sonrasinda dam + mu won vs. moyong bekliyorum. En sonunda dam vs. mu won da beklenebilir. Shim won lee'yi öldürenin mu won oldugunu biliyor dam. Oradan intikam için son bir vs'de olabilir. Öncesinde karsilasma durumu olsada moyong'u indirene kadar birbirlerine saldirmama sözü olan bir seneryo da olabilir.

Bu p.up'u beğenmedim. OP de hadi baĞzı korsanlara kötü demiyoruz da bu seride iyi-kötü ayırt ediliyor. En kötü o şekline dönüştü senaryo, beğenmedim...

Bu p.up'u beğenmedim. OP de hadi baĞzı korsanlara kötü demiyoruz da bu seride iyi-kötü ayırt ediliyor. En kötü o şekline dönüştü senaryo, beğenmedim...
Tek bölümle p-up alt yapısı hazırladığını düşünmesi baya üzücü aslında. Dünyası da genişlemeye müsaitti. Halkları, kültürleri gösterebilirdi. Çok üstü kapalı bir koreans anlatımla geçti. Böyle böyle harcanıyor işler..

Tek bölümle p-up alt yapısı hazırladığını düşünmesi baya üzücü aslında. Dünyası da genişlemeye müsaitti. Halkları, kültürleri gösterebilirdi. Çok üstü kapalı bir koreans anlatımla geçti. Böyle böyle harcanıyor işler..
Çizerin rahatsızlığından uzatmak istemiyorlar olabilir. Bu ölümsüz kardeşlerin hikayeden başlayarak dünyayı gösterebilirlerdi. Çok küçük yerlerde neredeyse tüm olayı tek kişi gözünden gördük. O zamanlar pek rahatsız etmedi de güç skalası arttıkça biraz şey etti yani.

Çizerin rahatsızlığından uzatmak istemiyorlar olabilir. Bu ölümsüz kardeşlerin hikayeden başlayarak dünyayı gösterebilirlerdi. Çok küçük yerlerde neredeyse tüm olayı tek kişi gözünden gördük. O zamanlar pek rahatsız etmedi de güç skalası arttıkça biraz şey etti yani.
Çok hızlı geçti bazı kısımları, şimdi de oğlan tanıtılıp işlenecek. Bu tempoyla devam etmeyi düşünüyorsa bu sene biter bu seri.

Intikam hikayeleri evren genişletmeye müsaot değil diye biliyorum.

Intikam hikayeleri evren genişletmeye müsaot değil diye biliyorum.
Kore yapımları beceremiyor bunu. Yani becermekten ziyade(yazarları suçlayamıyorum) tüketicinin böyle bir talebi pek yok, en azından çıkan işlere bakınca bu kanıya varmak çok zor değil.
Sürekli bir dopamin basması lazım serinin. Aklen sakat olan toplumsal kadın/erkek ilişkilerini eserlerine de dayatmaları falan tümden ele alınması gereken bir vaka kore/çin işleri.

Kılıcı gitti elemanın naşıl olacak.
Kılıç tekrar yapilabilir, demirci halleder onu saglam bir materyalle.

Aslinda fena degil, düsman olanlar birsey paylasiyor ana kötüye karsi ve ilginç aslinda.

Çok hızlı geçti bazı kısımları, şimdi de oğlan tanıtılıp işlenecek. Bu tempoyla devam etmeyi düşünüyorsa bu sene biter bu seri.
Çok kaldigini zannetmiyorum ancak bi 40-50 bölüm bekliyorum. Direk vs'ler olsa daha kisa olabilir derdim ama bunlarin altyapilarini örücektir biraz ve güçlenme safhalari. Moyong'a gelene kadar çevredekilerinde inmesi gerek. Yeni gökler eklenebilir ayrica.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık