Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Legend of the Northern Blade

Dayıya yazık oldu istese kaçarmış. En son yere yaptığı tekniği beatrix(kill bill) de yapıyordu görmek nostaljik etti bi an. 2v1 de yeniyordu da böyle ucuz öldürmese çizerler hoj olacak...

Bu serinin yarisi kadar çizebilse oda, yeterdi heralde.

Bu arada wu mon tek alabiliyordu sanirsam Kara mizragi, Dam ve tek kol birlikte indirebildiler ve tek kol aksi olmaz ise simdilik ölü gibi duruyor. Wu mon dam'dan güçlü diye düsünüyorum.

Plan devam ediyor. Sessiz geceden sadece cadi kaldi heralde ve o haberci elitlerden. Göklerden muyong harici 3 kisi kaldi. Simdi sira onlarda geldi.

Hiç üzülmedim. Az çektirmedi ama moyong kiz ölmemis. Çizimde rakibi varmi serinin bilmiyorum renkli olarak.

Özünde Mu Won'un bir düsmani daha öldü. Geriye cadi ve moyong harici 3 gök var.

Diger taraftan black wings dam so cheon'un dedigi gibi göklerden güçlü olabilir. 2'si zor yendi. Mu won sanal dövüste kazanmisti. Bu 2'liden daha güçlü olabilir ki beklenen de bu. Cadi kendini hemen göstermeyebilir ancak simdi kalan göklerden bir aksiyon gelebilir.

Bu arada Mu Won orada ortaya çikabilir. Olursa böyle Dam'a dokunacagini sanmam ama moyong kizini rahat halledebilir. Bakalim.

Kalın bacak abla doğru olanı yaptı. Böyle savaşta acıma saygı olmaz indirdin mi kafayı alacaksın. Ölenin ismini unuttum da pek de sevmemiştim nört kaldım. Black wing harbi komutan çıktı, yakışır da ölüm aldı...

Seri daha çok Hae-Min'in çizim becerilerinden dolayı ünlü oldu da novelin yazarı distopik Jianghu Northern Blade'den sonra nesilden nesile değişen daha klasik bir Jianghu evreninde 20. noveline doğru gidiyor. Fist Demon of Mount Hwa önce geliyor, Mount Hwa zaten şu çocuk serisi yüzünden bayağı ünlü oldu. Daha sonra Martial Artist Lee Gwak ve de Reaper of the Drifting Moon geliyor kroonoloji olarak ama her seri farklı bir zaman diliminde geçiyor ve önceki seriyle bağlantısı sadece dünyanın nasıl değiştiğiyle alakalı sayılır. Mesela Fist Demon'ın savaştığı bir sect bir sonraki seride çökmüş unutulmuş bir sect olarak geçiyor.
Her neyse Fist Demon ve Lee Gwak minimalistik stilde çizildiğinden ve birkaç nedenden dolayı fazla tutmadı hatta Lee Gwak manhwası iptal oldu ama benim en sevdiğim serilerdendi ve de Reaper'ın novelini çeviren arkadaş bu iki seriye de ufaktan el atmaya karar vermiş gördüğüm kadarıyla, ilgilenen varsa haberi olsun dedim.
Reaper Of The Drifting Moon Novel By Woo-Gak (soundlesswind21.com)

Seri daha çok Hae-Min'in çizim becerilerinden dolayı ünlü oldu da novelin yazarı distopik Jianghu Northern Blade'den sonra nesilden nesile değişen daha klasik bir Jianghu evreninde 20. noveline doğru gidiyor. Fist Demon of Mount Hwa önce geliyor, Mount Hwa zaten şu çocuk serisi yüzünden bayağı ünlü oldu. Daha sonra Martial Artist Lee Gwak ve de Reaper of the Drifting Moon geliyor kroonoloji olarak ama her seri farklı bir zaman diliminde geçiyor ve önceki seriyle bağlantısı sadece dünyanın nasıl değiştiğiyle alakalı sayılır. Mesela Fist Demon'ın savaştığı bir sect bir sonraki seride çökmüş unutulmuş bir sect olarak geçiyor.
Her neyse Fist Demon ve Lee Gwak minimalistik stilde çizildiğinden ve birkaç nedenden dolayı fazla tutmadı hatta Lee Gwak manhwası iptal oldu ama benim en sevdiğim serilerdendi ve de Reaper'ın novelini çeviren arkadaş bu iki seriye de ufaktan el atmaya karar vermiş gördüğüm kadarıyla, ilgilenen varsa haberi olsun dedim.
Reaper Of The Drifting Moon Novel By Woo-Gak (soundlesswind21.com)
Hae-min noveldeki hikayeyi baya bir değiştirdi. Çok iyi eklemeler yapmış. Novel'e biraz baktım. Hikaye olarak manhwa çok daha iyi.

Hae-min noveldeki hikayeyi baya bir değiştirdi. Çok iyi eklemeler yapmış. Novel'e biraz baktım. Hikaye olarak manhwa çok daha iyi.
Webtoon author'u denilen kisiler oluyor genelde, aslinda yaptiklari sey editorluk. Basma kalip light novel kliselerini daha okunabilir yapiyorlar bazen ekleyerek bazen cikararak. Bildigim kadariyla Haemin tek ciziyor, bir de yazdigini sanmam.

Webtoon author'u denilen kisiler oluyor genelde, aslinda yaptiklari sey editorluk. Basma kalip light novel kliselerini daha okunabilir yapiyorlar bazen ekleyerek bazen cikararak. Bildigim kadariyla Haemin tek ciziyor, bir de yazdigini sanmam.
Bu hikayeyide yazıyor. Şuan manhwa'daki hikaye ile novel arasında çok bağ kalmadı. Tamamen farklı gidiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık