Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Legend of the Northern Blade

Sessiz geceye bilgi aktaran Jin'di demekki. Bunların ikisini dövüştürüp sonra işlerini bitirdi reis.
Bilgin çalisiyor :) Böylesi daha iyi oldu. Gereksiz efor sarfetmedi. Merkezi gökçe ve sessiz gece azaliyor. Yavas yavas asil karakterlere baslayacak gibi yazar. Bundan sonraki ilk kim olur görücez. jin'i dam so cheon veya muyong kiz görebilir belki.

Dam açikcasi jin'in yaninda yer alabilecek biri gibi ancak yanindaki kiz ve erkek karakterler belli degil. Baba ve dedesine karsi vs. atacak yürekleri olmayip ihanet edebilirler, hatta sonra bile ihanet edebilirler. Her halukarda hikaye ve çizimler saglam sorun yok :)

çok güzel bir bölüm olsa da çok az yazı olduğu için mi böyle hissediyorum bilmiyorum ama bölümler çok kısa geliyor. 2 dakika falan sürdü bölümü bitirmem.

Bilgin çalisiyor :) Böylesi daha iyi oldu. Gereksiz efor sarfetmedi. Merkezi gökçe ve sessiz gece azaliyor. Yavas yavas asil karakterlere baslayacak gibi yazar. Bundan sonraki ilk kim olur görücez. jin'i dam so cheon veya muyong kiz görebilir belki.

Dam açikcasi jin'in yaninda yer alabilecek biri gibi ancak yanindaki kiz ve erkek karakterler belli degil. Baba ve dedesine karsi vs. atacak yürekleri olmayip ihanet edebilirler, hatta sonra bile ihanet edebilirler. Her halukarda hikaye ve çizimler saglam sorun yok :)
Ben onların ihanet edeceğini sanmam neyin ne kim olduğunu biliyorlar artık. Asıl geçen bölüm gelen kalın bacak ablayı merak ediyorum 🤭

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık