Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Law Kimlerin Yerini Değiştiremez?

Hangilerini ışınlayamaz ?

• Kullanılan toplam oy
    105
Luffy'yi seri sonuna kadar her türlü ışınlar. Sırf güçle alakalı değil mevzu sonuçta Dof'u da ışınladı. Shanks, Dragon, Garp, Akainu, Sengoku, Rayleigh'i ışınlayamaz sanırım.

İradeyle alakası yok hakiyle alakası var.İmparatorlar kral haki sahibi ve haki seviyeleri çok yüksek.
Yoksa Doflamingo ışınlanmaktan yoruldu.Çok mu istiyordu ışınlanmayı.İradesiz falan da değildi kral haki sahibi egomanyak inatçı bir adam olarak yenilgiyi kabullenmeyerek adayı kaldırdı havaya öyle yenildi.

İradeyle alakası yok.Korsan kral Luffy'i ışınladığı zaman da Oda hiçbir açıklama yapmayacak...
Fark ettiyseniz Law'ın ışınlayamadığı Kaido ile Doffy arasında fark çok. Law Doff'a karşı koyabildiği halde 10 kat daha güçlü olsa da Kaido için hiçe yakındı çatı zamanında. Birinde klasman ve haki farkı çok fazla yani. Doff düşman olarak görse de ope ope gibi bir meyveye her şekilde karşı koyacak diye bir şey yok ki.

Tamam da nereden biliyor?? Bu mantık nasıl oluşuyor. Adamın arkası dönük. Ha Law benim dostum otomatik ona irademi ve hakimi açık bırakayım mı diyor bu nasıl mantık. Aynı şekilde Doffy'de.... Doffy niye kapamadı kendini de Law ışınlayıp durdu.
Bu konuda çok fazla mantık aramaya gerek yok bence. Luffy ve Big Mom arasında büyük bir haki farkı var mıdır mesela? Sanmam. Hikaye ve işleniş gereği dost gördüğünü ışınlıyor işte. Düşmanın hakisi sağlamsa yapamıyor. Işınlasa bile kesemiyor vs.

Tamam da nereden biliyor?? Bu mantık nasıl oluşuyor. Adamın arkası dönük. Ha Law benim dostum otomatik ona irademi ve hakimi açık bırakayım mı diyor bu nasıl mantık. Aynı şekilde Doffy'de.... Doffy niye kapamadı kendini de Law ışınlayıp durdu.
Doffy'nin hakisi çok daha üstün olmadığından olamaz mı? Ayrıca gözlem hakisi denen bir şey var. Onla kimin naptığını ileri seviye bile olmasa algılayabiliyorsunuz zaten. Bunu geçsek bile, dövüş anında gözleri düşman üstünde zaten. Law düşmanı olsa tabii ki naptığına göre tepki verecek. Kaido ve Bm bir şey yapmıyorsa kim yapıyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık