Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Law Kimlerin Yerini Değiştiremez?

Hangilerini ışınlayamaz ?

• Kullanılan toplam oy
    105
Bu aşırı saçma. Ne izin vermesi yahu. Hakim izin veriyorum Law seni ışınlasın mı diyor. Ayrıca Luffy'i habersizken de ışınladı. Otomatik açık bırakıyor herhal izin belgesini.

Doffy düşman olmasına rağmen parmağında oynatıyordu.
Kaido uyurken Law onu ışınlayamaz mı mesela? Hakileriyle karşı koyuyorlar ışınlanmaya karşı. Birisi habersiz olduğu ya da düşman görmediği birine nasıl haki ile karşı koysun? Doffy'nin hakisi zaten şu anki seviyelerle yarışamaz. Law belki 10-15 kat daha güçlüdür ama Kaido gibi adamlar Doff'u 100'e katlar.

Kaido uyurken Law onu ışınlayamaz mı mesela? Hakileriyle karşı koyuyorlar ışınlanmaya karşı. Birisi habersiz olduğu ya da düşman görmediği birine nasıl haki ile karşı koysun? Doffy'nin hakisi zaten şu anki seviyelerle yarışamaz. Law belki 10-15 kat daha güçlüdür ama Kaido gibi adamlar Doff'u 100'e katlar.
Doffy'nin şuankilerle yarışmasına gerek yok ki. Rosa'da Doffy'nin hakisi daha güçlü olmasına rağmen Law ışınlıyordu. Allah aşkına en saçma argüman bu, izin veriyor demek. Luffy arkası dönükken de izin mi veriyor. Law'ın ışınlayacağını nereden biliyor da izin veriyor?

Karşı taraf istedikten sonra Law ışınlar. Seri sonuna kadar Luffy ve Zoro'yu ışınlayabilecektir yani. Ancak Luffy mevcut hakisiyle Law'ın düşmanı olsa haki farkından dolayı ışınlayamazdı.

Doffy'nin şuankilerle yarışmasına gerek yok ki. Rosa'da Doffy'nin hakisi daha güçlü olmasına rağmen Law ışınlıyordu. Allah aşkına en saçma argüman bu, izin veriyor demek. Luffy arkası dönükken de izin mi veriyor. Law'ın ışınlayacağını nereden biliyor da izin veriyor?
İzin veriyor demek istemiyorum. Düşmanca gördüğü birine karşı karşı koymuyor. Ki Law ne zaman ışınlasa yardım amaçlı oluyor. Kaido ise düşmana karşı koyuyor dövüş anında. Farklı durumlar. Hem öyle olmasa bile 1036'da kanabolu Kaido karşısında eşite yakın şekilde dövüştüğünü gördük kral hakisiyle. Luffy'i ışınlayan Kaido'yu da zorlanarak ışınlar.

@Ölüm Cerrahı hem haki ve irade birbiriyle çok bağlantılı. İradenin reddettiği bir şeyi hakinle engellersin mantığı yanlış mı olur?
İradeyle alakası yok hakiyle alakası var.İmparatorlar kral haki sahibi ve haki seviyeleri çok yüksek.
Yoksa Doflamingo ışınlanmaktan yoruldu.Çok mu istiyordu ışınlanmayı.İradesiz falan da değildi kral haki sahibi egomanyak inatçı bir adam olarak yenilgiyi kabullenmeyerek adayı kaldırdı havaya öyle yenildi.

İradeyle alakası yok.Korsan kral Luffy'i ışınladığı zaman da Oda hiçbir açıklama yapmayacak...

İzin veriyor demek istemiyorum. Düşmanca gördüğü birine karşı karşı koymuyor. Ki Law ne zaman ışınlasa yardım amaçlı oluyor. Kaido ise düşmana karşı koyuyor dövüş anında. Farklı durumlar. Hem öyle olmasa bile 1036'da kanabolu Kaido karşısında eşite yakın şekilde dövüştüğünü gördük kral hakisiyle. Luffy'i ışınlayan Kaido'yu da zorlanarak ışınlar.
Tamam da nereden biliyor?? Bu mantık nasıl oluşuyor. Adamın arkası dönük. Ha Law benim dostum otomatik ona irademi ve hakimi açık bırakayım mı diyor bu nasıl mantık. Aynı şekilde Doffy'de.... Doffy niye kapamadı kendini de Law ışınlayıp durdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık