Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kurozumi Orochi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 17 13.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 107 86.3%

• Kullanılan toplam oy
    124
Bence tutmaz ama güzelmiş. Amme hizmeti yapıp özetleyeyim ben de bari:
Orochi bu arc ölmeyecek, Caribou bunu yakalayıp Teach'e götürecek. Sonra Teach de bunun meyvesini çalıp üçüncü meyve olarak yiyecek.
Teorinin ilgi çeken kısmı benim için Orochi Teach paralellikleri, yani ikinci kısım. İlk kısmın tam olarak olmayacağını düşünüyorum ben de.

Teorinin ilgi çeken kısmı benim için Orochi Teach paralellikleri, yani ikinci kısım. İlk kısmın tam olarak olmayacağını düşünüyorum ben de.
Teorinin yazarı oradan Teach ile ilgili bir şey çıkarabiliriz demiş ama bence tek başına çıkmaz. Oda bu iki karakter arasındaki benzerlikleri çok kullanıyor çünkü: Linlin-Hancock mesela.

Orochi'nin hikayedeki tek ve en büyük misyonu sahip olduğu şeytan meyvesini Karasakal'a kaptırmaktır. Böylelikle Zoan - Paramecia - Logia üçgenini tamamlamış olacak Teach. Luffy'nin "Ben yaşadıkça ölmem" saçmalığını şimdiden görebiliyorum. Yazık oldu güzelim vicdansız villain tiplemesine. Beceriksiz bir mangakanın elinde rezil olacak 3 meyveli adam.

Gerçek hayattaki liderlerin çoğu 2 sebepten ötürü yaşadığı dönemde halk tarafından sevilmez. Ya vasıfsızdır ya da yaptıkları anlaşılmaz.
Kadınları kaçırıp harem kuran Oden'i tahttan indiren ve hiçbir şeyden memnun olmayan Wanolu köylülere sanayi devrimini yaşatan devrim lideri Kurozumi Orochi... Biz senden razıyız.

Serinin en itici 5 karakteri arasına rahatlıkla girer.

Nasıl biri olduğunu bilmediğimiz zamanlarda koskoca şogun Zoro'nun rakibi olur herhalde diye düşünenler vardı forumda :D

Oda her şeyde olduğu gibi, Shogun muhabbetini de hiç etti. Ulan şu Orochi'yi karizma bir samuray olarak çizmek bu kadar mı zordu?
Yapıcaktın şu adamı karizma bir kötü, eline de verektin Enma'yı, terör estirecekti. Zoro da bununla savaşıp, Enma'yı elde edecekti. Enma'nın ruh olayı bile saçma sapan işlendi. Zoro bakkaldan sakız alır gibi özel kılıç aldı.
Yenecekti Shogunu: Hem halkın hem de Enma'nın saygısını kazanacaktı. Yani Zoro söke söke alacaktı enmayı.
Zoro Shogun'u alırken, Marco da King'i alacaktı...
Hem mükemmel bir kılıç dövüşü görecektik hem de iki sağ kolun mücadelesini. Bunun yerine işlenen senaryoya bak dkdkdkdk

Bu arada belirtmemişim, Orochi sağ kol seviyesi olmalıydı.

Molozların altında Ejder'e dönüşüp çıkmak istemeyip, sırf Hiyori'nin ellerini tutmak istediği için ölen koca yürekli Kerem... Belki Aslısına kavuşamadı ama ölmeden önce gördüğü son şeyler sevdiceğinin o güzel gözleriydi. Huzur içinde yatsın. Adamdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık