Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kurozumi Orochi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 18 13.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 113 86.3%

• Kullanılan toplam oy
    131
Şeytan meyvesi de mükemmel bu arada.
Aynen katılıyorum sağlam bir kullanıcıda efsane olur bence verdiği özel güç sadece ekstra yaşam değil birden fazla özel güç veriyor olabilir. bu yaratığı bayağı araştırmıştım bazen ejderha olarak sınıflandırılıyor ve belki Ağzından Kaido ve Yamato gibi ateş püskürte biliyordur yada bu yaratık Yunan Mitindeki Hydra'ya acayip benziyor ve bir yılan belki zehir nefesi olabilir her ne olursa olsun bence ofansif yeteneklerde veriyordur.

O zaman yaşamış halini düşünemiyorum.
Orochi haakkında anlayamadığım bir şey olmuştu oda sanırım Oden'in idamında Wano halkını dedesine yaptıklarından ötürü önemsemediğini söylemişti ama başkent için Kaido'ya karşı çıktı ve ağlayan insanlar görmek istemediği için smile yedirdi ve çocuklara Kozuki Klanı'nı kötüleyip kendini yücelten şeyler anlattırdı neden bunlar biraz Wano'yu iyi hale getirmek için yapılmış haraketler gibi geliyor 20 yıl sadece yemek yiyip içki içerek ve kadınlarla eğlenerek geçirebilirdi.

Orochi haakkında anlayamadığım bir şey olmuştu oda sanırım Oden'in idamında Wano halkını dedesine yaptıklarından ötürü önemsemediğini söylemişti ama başkent için Kaido'ya karşı çıktı ve ağlayan insanlar görmek istemediği için smile yedirdi ve çocuklara Kozuki Klanı'nı kötüleyip kendini yücelten şeyler anlattırdı neden bunlar biraz Wano'yu iyi hale getirmek için yapılmış haraketler gibi geliyor 20 yıl sadece yemek yiyip içki içerek ve kadınlarla eğlenerek geçirebilirdi.
Geçirdi de ama demek istediğim sadece önüne bakabilirdi tüm Wano halkını Kaido'ya köle yapıp sefa içinde yaşardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık