Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Türk lirası da coinler den kalır yanı yok hızla değer kaybetti bir günde, tek değer kaybetmediği 2 para birimi var benim gördüğüm. Bosna Hersek Markı ve Libya dinarı :D

Solana’ya girdim. Aldığım ilk ve tek coin. Paranın hepsini kaybetsem bile haketmis olurum tamamen cahil cesaretiyle giriştim.

Solana’ya girdim. Aldığım ilk ve tek coin. Paranın hepsini kaybetsem bile haketmis olurum tamamen cahil cesaretiyle giriştim.
FLM, DOGE, AUTO, BAKE, BTT, HOT zararda değilsen SOL'u sat bunlardan birini al.

Sol uzaya vurdu, ralli başladığından beri 10-12x yükseldi. Elbette daha fazla yükselebilir ama fiyatlanmasını yapmamış güvebilir ürünler daha cazip olmalı.

Ayrıca ben şu an yeni bir alım yapmak istesem yukarıdaki sıralamaya göre alırım. Yani tek bir alım yapacak olsam.

Son düzenleme:
FLM, DOGE, AUTO, BAKE, BTT, HOT zararda değilsen SOL'u sat bunlardan birini al.

Sol uzaya vurdu, ralli başladığından beri 10-12x yükseldi. Elbette daha fazla yükselebilir ama fiyatlanmasını yapmamış güvebilir ürünler daha cazip olmalı.

Ayrıca ben şu an yeni bir alım yapmak istesem yukarıdaki sıralamaya göre alırım. Yani tek bir alım yapacak olsam.
Neye göre uzaya vurdu? Bir anda yükselmis olabilir ama meme coin gibi yükselmedi bu coin bildiğim kadarıyla. Suanda en hızlı işlem yapabilen coin, transfer maliyeti falan da cok cok ucuzmus. Sanırım temettü gibi bir şeyde veriyormuş bu coin Stake deniyor herhalde. Baya insan stake’de tutuyormuş yani kemik kitlesi iyi kolay kolay sert düşüşler yaşamaz gibime geliyor ama dediğim gibi cok rastgele bir araştırma ile aldım. Sevdiğim bir finans kanalı tavsiyede bulundu onun cok etkisi oldu.

Neye göre uzaya vurdu? Bir anda yükselmis olabilir ama meme coin gibi yükselmedi bu coin bildiğim kadarıyla. Suanda en hızlı işlem yapabilen coin, transfer maliyeti falan da cok cok ucuzmus. Sanırım temettü gibi bir şeyde veriyormuş bu coin Stake deniyor herhalde. Baya insan stake’de tutuyormuş yani kemik kitlesi iyi kolay kolay sert düşüşler yaşamaz gibime geliyor ama dediğim gibi cok rastgele bir araştırma ile aldım. Sevdiğim bir finans kanalı tavsiyede bulundu onun cok etkisi oldu.
Ağustostan bu yana 10 kattan fazla yükseldi Solana. Şu an 64 milyar market değeri var. Senin şu an yatıdığın parayı %100 yükseltmesi için bi 64 milyar dolara daha ihtiyacı var, bahsettiğim para kripto borsası için muazzam bir rakam, mümkün ama kolay değil. Öte yandan sana gönderdiğim projelerin pek çoğunu stake edebilir, farklı yollarla değerlendirebilirsin. Ayrıca market değerleri Solana'ya göre çok çok düşük, aralarında sadece DOGE'nin 30 milyar değeri var, onun da farklı bir hypı var, bence en az 1 dolar olacak, bu da 4x demek. Her neyse market değeri düşük, potansiyel taşıyan güvenilir projelerin daha çok kazandıracağını düşünüyorum.

Karar senin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık