Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
CAKE bile 28 dolara düşmüş. Ama CAKE piyasayla birlikte kendini toparlar tekrar çok kolay kendini 40 dolara yanaştırır. CAKE almayı düşünen varsa grafiği takip etsin bence dipten alım fırsatı doğabilir. Fiyatı büyük olduğu için ben karımı alıp sattım bir daha almam kolay kolay. Ama Uniswapla birlikte swapların öncüleri olarak kalacaklar. Değerli bir coin.

valla vitalik'in yaptığı hareketi ben takdir ettim. Piyasanın ciddiyetini bozmaya başlamışlardı, hayvanat bahçesine çevirdiler. Her gün yeni bir meme token çıkıyor. Yok domuz, kedi, köpek çeşitleri. Halbuki ortada dönen blockchain denilen bir sistem ve olayın bir mantığı da var. Ayrıca tek başına hesabında durup işe yaramayacak tokeni bağışlaması belki hindistan'ın kriptoları yasaklaması olayını tekrar düşünmesine yol açar. Bu şekilde kriptolara reklam da oldu. Piyasanın içine eden Doge Shiba gibi şeylerin silinip gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu coinler manipülasyonla yönetilen bir piyasayı kanıtlıyor çünkü. Ve çoğu insanın da kriptolara kötü gözle bakmasına ve piyasaya güvenmemesine yol açıyor. İlk başta doge üzerinden yatırımcı çekti eyvallah, ama bunu başka bir coinle de yapamaz mıydı?

Ben ise daha etherium almadım ve erc20 coinlere girmedim, işlem ücreti saçma şekilde fazla geliyor bana.

Shiba swap çıkar ve tutarsa hâla yükselebileceğini düşünüyorum, en kötü kârdan zararda olurum o yüzden kafam hâla rahat. Yine de iş kumara dönmeye başladı.
Bakalım bir ihtimal bitcoinle beraber yükselir veya dediğin gibi olur. Direkt kumar coini olduğu için şanssızlık deyip geçiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık