Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kozmer (Cosmere) Evreni

Yeni haber yok mu ya 🤔
Gizli Proje 3 çıktı İsmi Yumi and the Nightmare Painter

Gizli Projelerin Türkçesi çıksa da okusak diyeceğim de geçen sayfada da paylaşılmış İthaki diye o yüzden yakın zamanda beklemiyorum.

Fırtınaışığı 5 yazımında Sanderson yüzde 60'ı aştı. Çıkış tarihinde bir öteleme beklenmiyor(2024 sonbahar).

Öyle çok büyük bir haber yok ortalıkta.

Gizli Proje 3 çıktı İsmi Yumi and the Nightmare Painter

Gizli Projelerin Türkçesi çıksa da okusak diyeceğim de geçen sayfada da paylaşılmış İthaki diye o yüzden yakın zamanda beklemiyorum.

Fırtınaışığı 5 yazımında Sanderson yüzde 60'ı aştı. Çıkış tarihinde bir öteleme beklenmiyor(2024 sonbahar).

Öyle çok büyük bir haber yok ortalıkta.
6 ayda bir yeni kitap gelecekmiş gibi hissediyordum:d Dizi, oyun vs derken o yüzden sordum biraz da.

Gizli Proje 4 çıktı(kickstarter destekçileri için)The Sunlit Man

Kitap Fırtınaışığından tanıdığımız bir karakterin bakış açısından ilerliyor. Kitap zaman aralığı olarak Fırtınaışığı 5'ten sonra geçiyor. Tam bir Kozmer kitabı olduğu için bu kitaptan alınacak zevkin artması için genel Kozmer'i okumak tavsiye ediliyor. Kitabın epubı

Fırtınaışığı 5'te yazar yüzde 75'i geçti. Bir şeyi araya sokmazsa kitabın yazımı 2024'e sarkmaz. Çıkış tarihinde bir değişiklik yok, 2024 sonbahar. 5. Kitap diğer kitaplara kıyasla daha önem gerektiren bir kitap olduğu için revizyon, beta okuyucu süreci vs daha uzun olacaktı zaten yani kitap yazımı bitti diye erken bir çıkış tarihi beklentisine girilmemeli.

Yazar yakın zamanda verdiği bir röportajda Sissoylu 3. Çağın genel isminin
Hayaletkanlar
olacağını söyledi. Röportajın hepsini izleyemedim okuyamadığım kitaplardan dolayı ama röportajın ilgi çekici kısımlarından biri Kozmer Ejderhaları ile alakalı bölümdü.
27. dakikadan itibaren 5 dakikalık bir bölüm ejderhalar ile alakalıydı.

Gizli Proje 4 çıktı(kickstarter destekçileri için)The Sunlit Man

Kitap Fırtınaışığından tanıdığımız bir karakterin bakış açısından ilerliyor. Kitap zaman aralığı olarak Fırtınaışığı 5'ten sonra geçiyor. Tam bir Kozmer kitabı olduğu için bu kitaptan alınacak zevkin artması için genel Kozmer'i okumak tavsiye ediliyor. Kitabın epubı

Fırtınaışığı 5'te yazar yüzde 75'i geçti. Bir şeyi araya sokmazsa kitabın yazımı 2024'e sarkmaz. Çıkış tarihinde bir değişiklik yok, 2024 sonbahar. 5. Kitap diğer kitaplara kıyasla daha önem gerektiren bir kitap olduğu için revizyon, beta okuyucu süreci vs daha uzun olacaktı zaten yani kitap yazımı bitti diye erken bir çıkış tarihi beklentisine girilmemeli.

Yazar yakın zamanda verdiği bir röportajda Sissoylu 3. Çağın genel isminin
Hayaletkanlar
olacağını söyledi. Röportajın hepsini izleyemedim okuyamadığım kitaplardan dolayı ama röportajın ilgi çekici kısımlarından biri Kozmer Ejderhaları ile alakalı bölümdü.
27. dakikadan itibaren 5 dakikalık bir bölüm ejderhalar ile alakalıydı.
Bizim Türkçe olarak elimize almamız 2025'in ilk çeyreğini bulacak o zaman :artiz: Bir de ara verecek zaten 5'ten sonra sissoylu ve elantris yüklenecekti yanlış bilmiyorsam.. Yatacak yerin yok Bay Sanderson!

Sanderson kalite olarak değil ama insan(Böyle demek uygun olur sanırım?) olarak en sevdiğim yazarlardan.Bazı şişkolar gibi bir kitabı 15 sene yazmaz,senede birden fazla kitap bile yazar, haftalık güncellemeler paylaşır.Kalite olarak da kötü demiyorum ha,Sissoylu ve Fırtınaışığı arşivi çok sağlam serilerdir mesela.Çok takdir ettiğim bir insan.Hani işini severek yaptığı da belli oluyor adamın resmen.Saygılar kendisine..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık