Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Serbestse kaçmak
Yap bir kaçamak
Bahsetme yaradan
Varsa bir yaradan
Açık olsun yolun
Saçını boşa yoldun

Olmaz öyle. Kitap okumak abartılmış bir şeydir. Kitap okumak değil, kitabın üzerine düşünmektir mühim olan.
Çok haklısın ama kitap okumak da dümdüz sadece okumak değildir zaten. Günümüzde olansa bu değil. En azından genel anlamda. "Kitap o kadar güzeldi ki şu kadar saatte okudum" diyenler çok gördüm ama ne okudukları kitabın bir kalitesi ne de bu kaliteyi anlayabilecek insanlarla daha karşılaşmadım. Çok bir şey istemiyorum ki. Sadece konuya takılmayın be kardeşim ne okuduğunuzu ve ondan neler elde edebileceğinizi düşünerek okuyun. Boş boş kitap okuyorlar. Wattpad denilen çöplük de böyle kişilerin sayısını arttırmaktan başka bir işe yaramıyor. Umarım bir gün kitapları gerçekten okuyabilirler.

Akıl yurütme doğustan gelen bir seydir. Cocuklukta hayal gucu genclik ve olgunlukta akil yurutme olarak adlandirilir. Var olan şeyin yolunu kapadim desem yerinde olur.
Belki de hala o yolda yürüyorsun. Akıl yürütme eksikliğini bilgilerinle kapatabilir ve zamanla bu yetini kaybetmediğini aslında sadece kendini gerçekten rahat hissettiğin zaman geliştirebileceğini görürsün.

Ayrıca bence böyle bir eksikliğinin olduğunu söylemek çok iyi bir şey. Çoğu insan buna aldırmıyor bile. :good:

Belki de hala o yolda yürüyorsun. Akıl yürütme eksikliğini bilgilerinle kapatabilir ve zamanla bu yetini kaybetmediğini aslında sadece kendini gerçekten rahat hissettiğin zaman geliştirebileceğini görürsün.

Ayrıca bence böyle bir eksikliğinin olduğunu söylemek çok iyi bir şey. Çoğu insan buna aldırmıyor bile. :good:
Dünyada ki en vahim olaydır bence.

Hatta çok eglenceli bana gore. Her sey hakkinda bir baglanti,farkli anlamlar yurutup daha iyi sonuçlar elde etme v.s

Dünyada ki en vahim olaydır bence.

Hatta çok eglenceli bana gore. Her sey hakkinda bir baglanti,farkli anlamlar yurutup daha iyi sonuçlar elde etme v.s
Bu eksikliği ne zamandır hissediyorsun o da önemli bence. Hep mi hissediyordun yoksa son zamanlarda mı?

Dök içini rahatla konusunda düşüyorum vesaire gibi yorumlarını görmüştüm. Belki de yaşadığın kötü olaylar (belki de yaşamaya devam ettiğin) sende böyle bir etki yaratmıştır. Karamsar bir şekilde üretmek istediğini düşünsen de aslında içinde bir yerde bunu istemiyor olabilirsin.

Ayrıca benim tavsiyem kitap yazmayı denemen. Bilim kurgu, fantastik, bilim vs. Bu sana kalmış. Ama en azından bir dene. Başkasının okuması kendini görmen açısından iyi olabilir. Bi dene derim bir şey kaybetmezsin. Bu güzel konuşma için teşekkür ederim. :sapkali:

Bu eksikliği ne zamandır hissediyorsun o da önemli bence. Hep mi hissediyordun yoksa son zamanlarda mı?

Dök içini rahatla konusunda düşüyorum vesaire gibi yorumlarını görmüştüm. Belki de yaşadığın kötü olaylar (belki de yaşamaya devam ettiğin) sende böyle bir etki yaratmıştır. Karamsar bir şekilde üretmek istediğini düşünsen de aslında içinde bir yerde bunu istemiyor olabilirsin.

Ayrıca benim tavsiyem kitap yazmayı denemen. Bilim kurgu, fantastik, bilim vs. Bu sana kalmış. Ama en azından bir dene. Başkasının okuması kendini görmen açısından iyi olabilir. Bi dene derim bir şey kaybetmezsin. Bu güzel konuşma için teşekkür ederim. :sapkali:
Her zaman böyle. Yani değiştirmek istedigim bir sey ama cok zor gozukuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık