Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Tarihsel roman tavsiyesi verebilecek olan var mı?
Timurlenk düşünüyorum ama o da akademik bir yazı galiba.:bilmem:
Güzel savaş tasviri istersen Bernard Cornwell bak diyecektim ki kitaplar hep bitmiş her yerde. Belki kütüphaneden falan bulabilirsen, Kutsal Kase'nin Peşinde serisi iyidir, özellikle ilk kitap, Yüzyıl Savaşları'nın başlangıcını bir İngiliz okçusu gözüyle anlatır.

Güzel savaş tasviri istersen Bernard Cornwell bak diyecektim ki kitaplar hep bitmiş her yerde. Belki kütüphaneden falan bulabilirsen, Kutsal Kase'nin Peşinde serisi iyidir, özellikle ilk kitap, Yüzyıl Savaşları'nın başlangıcını bir İngiliz okçusu gözüyle anlatır.
Kutsal Kase peşinde serisi ilgimi çekti. Ingiltere veya Fransa veya Bati Avrupa Imparatorluklari çok ilgimi çekiyor. Bakacağım kitaba.
Teşekkürler.

@Wbrggrdrlfy sayende Bernard Cornwell için bakınırken zamanında yana yakıla aradığım Savaş Lordu Yıllıkları serisini ekşide pdf olarak paylaşılmış olarak gördüm, sağ ol. 1. kitap sahaflarda satışa 300-500 arası çıkar o da çıkarsa, o derece nadirdir, yok piyasada.
Olur da ilgini çekerse
https://eksisozluk.com/entry/73505547
Kral Arthur için yazılmış gerçekçi bir roman serisi kendisi.

@Wbrggrdrlfy sayende Bernard Cornwell için bakınırken zamanında yana yakıla aradığım Savaş Lordu Yıllıkları serisini ekşide pdf olarak paylaşılmış olarak gördüm, sağ ol. 1. kitap sahaflarda satışa 300-500 arası çıkar o da çıkarsa, o derece nadirdir, yok piyasada.
Olur da ilgini çekerse
https://eksisozluk.com/entry/73505547
Kral Arthur için yazılmış gerçekçi bir roman serisi kendisi.
:S
Kase serisinin 2 3 okusam fazla şey kaybeder miyim?

O zaman ilk kitabı bulmak kalıyor geriye. Hepsiburada, dr sitesinde tükenmış olarak gozukuyor, kitapyurdunda satış kalkmış gozukuyor. 2ci elcilere bakayım en iyisi.
Çok bulamazsan kasma illa, verme çok para.
Conn İggulden'in Cengiz Han serisini bir araştır, ilgini çekerse al. O seriyi de çok öven gördüm, ben şahsen okumadım ama.

Çok bulamazsan kasma illa, verme çok para.
Conn İggulden'in Cengiz Han serisini bir araştır, ilgini çekerse al. O seriyi de çok öven gördüm, ben şahsen okumadım ama.
Cengiz Han'ın Moğol İmparatorluğu'nu kurmasından ölümüne kadar olan kısmi baska bir yazardan okumuştum. En çok etkileyen kısmıda Harzemşah Devlet'ine karşı olan savaşıydı.
2ci elciye bakayım olmassa başka kitaplara bakabilirim.
Öneri için tesekkurler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık