Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kira Haklı mıydı?

Haklı mıydı, haksız mıydı?

• Kullanılan toplam oy
    42
Aslında yapacağı şey adaletli denebilir bir felsefi düzlemde. Her ne kadar ben buna inanmasam da. Şimdi sonuçta günümüzdeki mahkemeler ve hukuk sistemi mükemmel olmamakla birlikte non-stabil ve saçma ve yanlış (?) vbvb. Yasaya sahip. Ve kiranın kendi kafasına göre herkesi cezalandırması ortada stabil bir parametre oluşturup herkesi belli bir düzlemde yargılayacaktır ve bu şekilde herkesi aynı şekle göre yargılayacağı için ortada bir düzen oluşacaktır. "Kısaca herkes kira'ya göre yargılanacak." Bu parametre de mükemmel olmayacak ama en azından stabil ve adil olacak. Ama bu adalet onun adaleti ve herkes ına göre yargılanacağı için mükemmel değil.
Ben buna inanmıyorum tabii orası ayrı :D
He ayrıca eğer hakılılıktan falan bahsediyorsak böyle bir gücü bırakmak elinde olabilecek bir şeye de çok benzemiyor açıkçası o zaman yaptığının doğruluğu bir yana kullanmakla haklı/haksızdan konuşmak lazım. Ben yanlış anlamışım. Yine haksızdı.

Kendisinde insanları öldürme hakkını gören kimse haklı olamaz. Yine de haklı görenler vardı. Peki bu haklı adam neden bi yerden sonra suçsuz olup onu arayanları öldürme yoluna girdi? Siz suçlu temizliyo diye seviyodunuz ama adam suçsuz ajanları da öldürdü. Hiçbir şekilde haklı değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık