Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

300 spartalı grublarının olduğu bölümlere geldim adamlar 300 kişi zayiat vermeden bir orayı yarıyorlar bir burayı.
Orayı burayı yaralım general öldürelim mantığını biraz salsa keşke çok saçma gözüküyor.
Eleştirdiğin tarafları bence manganın en iyi yönü .Shin zaten çok zeki olmayan tamamen içgüdüleri ile savaşan biri.İleriki bölümlerde de dostluklari ve tecrube sayesinde eksikliklerini kapatacak.

Ayrıca Shin in amacı Çin'in efsane generali olmak .Kral da 5 yıl içinde general olmalisin diye şart koştu .Shin in yardirmaktan başka çaresi yok ???

Türkçe güncelle geldim, ingilizce ile arada baya fark varmış :(
Biraz okuyayum dedim ama pek sarmadı, ingilizcemde iyi değil zati sadece görsellere bakıncada olmuyor.
Askerleri gaza getiren konuşmalar benide gaza getiriyormuş onu farkettim :)
Animenin 3. sezonu bitsin onuda izleyecem biraz baktım da fena değil güzel gözüküyor

Seri çok hoşuma gitti güç dengeleri çok iyi gibi geldi 10'larca sağlam general var.
Ama koskaca krallığın dışarıdan gelen bir general ve yardımcılarının eline bakması yazık olmuş 2-3 tanede o tarafa sağlam adam eklesene.
Xin veleti en büyük general olucam diyerek seriyi baltalamaya devam etmezse en az ilk 5'ime yazarım ben bu seriyi.

İlk sezonu bitirdim Wang Qi bir Wb havası verdi bana.
Ana karekter yine dandik standart.

Wang Qi gibi ön plana çıkan karekterler bolca var mı acaba yoksa tek karekter üzerinden mi dönüyor seri ileride ikisine de verilebilir şu anda.

Kral'da ne kadar boş çıktı ileride bir işlevi oluyor mu bunun saraya kapandı arada 1-2 cümle kuruyor o kadar.
Kral yan, destek karakter görevinde. O yüzden çok çıkmıyor ortaya. Bir de Çin'de tarihinde gerçekten durum böyle. İmparatorlar, krallar sarayları dışına pek çıkmazlar. O "kudretli" tahtlarında oturup bir perdenin arkasından "bilgelik" taslıyorlar. :D

Spoiler gibi olmaz ama rekabetle ilerliyor. Olayların %50-60ı Shin üzerinden anlatılırken. Ara ara diğer generaller, genç komutanlar da ana bakış açısıyla gösteriliyorlar.

Ana karakter Shin, normal cahil bir velet. Biraz gücü var o kadar. Zamanla adam oluyor.

Animesi kötü olan serilerden biri. Buna rağmen animesini beğenir, severek izleyebilirsiniz. Tavsiye edilir.

Seri çok hoşuma gitti güç dengeleri çok iyi gibi geldi 10'larca sağlam general var.
Ama koskaca krallığın dışarıdan gelen bir general ve yardımcılarının eline bakması yazık olmuş 2-3 tanede o tarafa sağlam adam eklesene.
Xin veleti en büyük general olucam diyerek seriyi baltalamaya devam etmezse en az ilk 5'ime yazarım ben bu seriyi.
Sen daha koalisyon savaşına gelmemişsin anlaşılan :artiz: Neler olacak daha neler :oleyo2: Ağzın açık kalacak :hhh:

Sen daha koalisyon savaşına gelmemişsin anlaşılan :artiz: Neler olacak daha neler :oleyo2: Ağzın açık kalacak :hhh:
Koalisyon Savaşı'nın ne olduğunu şimdi anladım böyle düşünmemiştim olayı heyecan bastı fena savaş geliyor.

Koalisyon Savaşı bitirdim Kimera karınca bölümleri ile yarışır efsane bölümler olmuş.
Mangaka elindeki bütün karekterleri harika bir şekilde kullandı her birinin hamlelerinde savaşların da ayrı zevk aldım.

Hele şehir savunmasının 7'inci gününde sanki benim 40 yıllık dostlarım gelmiş gibi oldum.
İlk arctan o kadar saglam bir bağ kurmuş ki aralarında onlar gelince duygu seli yaşadım.

Edit:Off ne karekterler var be benim için Naruto'daki çeşitliliği bile aşan bir seri oldu.
Kraliçe bölümlerinde dramanın dibine vurdu zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık