Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Upper 6, 4'ü bilmem ama beşten güçlüydü muhtemelen. Muzan kendi diyordu zaten Daki bunun gücünü kısıtlıyor diye.
Daki olmasaydı Gyutaro rakibine yenilmezdi diyor hatta. Upper 1 2 ve 3 arasında bir güç hiyerarşisi olabilir belki ama geri kalanlar arasında olduğunu zannetmiyorum. Kaldı ki Upper'ların seviyelerini yükseltmek için bir çaba harcadığını ya da Muzan'a yeniden değerlendirmeleri için teklifte bulunacaklarını da zannetmiyorum. Bir tek Doma bunu yapacak karakteristik özelliklere sahip ki o da 6'dan 2'ye yükselmiş. Diğerleri kendi hallerinde takılan tipler.

muzan öldükten sonra son hashira toplantısında "iblis kesme birliği dağılmıştır" dendi ama hâlâ diğer iblisler yaşamıyor mu?

4. sezonun tamamını dün gece izledim. Ino adamım ya bayılıyorum varlığına. Nezuko içinde çok sevindim. Gördüğünde Zenitsu'nun vereceği tepkiyi merak ediyorum hahaha. Yeni sezon çok uzatmadan gelsin. 🥺

Mangada ki son bölümler resmen böyle, bi bölüm aksiyon 1 bölüm vırvır sonra1 bölüm FB..
Animesinin animasyonlarının güzelliğinde mangayı okuyup heyecanı düşürmek istemiyorum ama bu sezonu pek beğenmedim, böyle devam ediyorsa yazık olmuş. Tam boyun kesilirken flashback falan girdi sezonda, konuşmalar falan çok b.kunu çıkarmışlar.

Animesinin animasyonlarının güzelliğinde mangayı okuyup heyecanı düşürmek istemiyorum ama bu sezonu pek beğenmedim, böyle devam ediyorsa yazık olmuş. Tam boyun kesilirken flashback falan girdi sezonda, konuşmalar falan çok b.kunu çıkarmışlar.
Devamının bununla alakası yok bence. Bu arc'tan sonra ıvır zıvır birkaç bölüm çıkıyor. Oradan sonrası da serinin en iyi yerleri. Flashback'ler yine var ama bu bu arc'taki gibi çok ve sıkıcı değil.

Böyle devam etmiyor. Kısa bir Hashira training arcı var. Ondan sonrası baya iyi. Aksiyona doyacağız.

Genel olarak son arc baya iyi, tabi manga çizimleri FB panelleri kısa oluyor yada 2-3 sayfa uzun olanda vardı gerçi, ama animede nasıl yaparlar bilmem. Ama max 2 sezon daha gelir

Bu seriyi izledikten sonra hiçbir anime veya manga nın bana aynı havayı verebileceğini sanmıyorum müq bi seri verdiği vibe ayrı karakterlerin tasarımı ayrı güzel, bazı konuların muallakta kalmış olması dışında kötü bi yanını görmedim. Favorim giyuu ve sanemi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık