Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Rengoku'nun işaret çıkardığı senaryoda bile ben 5.seviyeden fazlasına ulaşabileceğini sanmıyorum. Herkes Gyomei,Sanami ve Muichirodan zaten bahsetmiş ama İguro'da ayrı bir seviyedeydi ki son dövüşte kılıcını kızıllaştırdı. İşaretsiz Rengoku ise maalesef sondan 2.ileri gidemez .

Serinin sonlarında her karakter şovunu yaptı, ekstra işler yaptılar. Çünkü shounen seriler böyledir ilerledikçe o anki güç durumuna uygun şekilde güncellenir karakterler. Bunu atlayıp son arc şov yapmış adamları kesinkes ön plana çıkarmak anlamsız. Rengoku yaşasa son arc ona da şairane bir performans çizerdi mangaka. Elinde yeterli kaynak olmadan çarpık çurpuk kitaplardan apararak güncel seviyesine gelmiş iradesi billurlarından taşan bir hayvanattı Rengoku. Küçümsenecek karakter değil. Gyomei haricinde birini diğerlerinden ayırmayın ayıracaksanız da aşırı yetenekli olduğu vurgulanan içlerindeki en küçük üyeyi ayırın büyüyünce azardı vs diye. Seri sonu için konuşuyoruz ama burada onu da unutmayalım.

Serinin sonlarında her karakter şovunu yaptı, ekstra işler yaptılar. Çünkü shounen seriler böyledir ilerledikçe o anki güç durumuna uygun şekilde güncellenir karakterler. Bunu atlayıp son arc şov yapmış adamları kesinkes ön plana çıkarmak anlamsız. Rengoku yaşasa son arc ona da şairane bir performans çizerdi mangaka. Elinde yeterli kaynak olmadan çarpık çurpuk kitaplardan apararak güncel seviyesine gelmiş iradesi billurlarından taşan bir hayvanattı Rengoku. Küçümsenecek karakter değil. Gyomei haricinde birini diğerlerinden ayırmayın ayıracaksanız da aşırı yetenekli olduğu vurgulanan içlerindeki en küçük üyeyi ayırın büyüyünce azardı vs diye. Seri sonu için konuşuyoruz ama burada onu da unutmayalım.
Açıkcası damga olayını ben herkesde işlemeye başlamasını retcon olarak görüyorum. Hiç sinyalini vermemişti.

Bu Upper 5 ve Upper 4 ya güçsüz ya da Upper 6 onlardan daha güçlü gibi hissettim. Bu sezonun dövüşleri epey sönük geçti. Hashiralarin işaret çıkarmalarını gerektirecek kadar zorlanmamalarına rağmen bu özelliği seriye daha hızlı yedirmek için hemen kullandırttığını düşünüyorum mangakanın.

Bu Upper 5 ve Upper 4 ya güçsüz ya da Upper 6 onlardan daha güçlü gibi hissettim. Bu sezonun dövüşleri epey sönük geçti. Hashiralarin işaret çıkarmalarını gerektirecek kadar zorlanmamalarına rağmen bu özelliği seriye daha hızlı yedirmek için hemen kullandırttığını düşünüyorum mangakanın.
Muichiro Tokito çok güçlü bir rakip Üst 5 ve 4 için ama ona rağmen damga kurtardı onu biraz. Damga çıkınca çok farklı seviyeye çıkıyor Hashiralar.

Bir de dediğim gibi hem Mangaka hem Kokushibo hem Doma'nın dediğine göre Üst aylar güce göre sıralı hepsinin arasında fark var. Bana kalsa Akaza en güçlüleri öyle olmuyor malesef.

Hele Upper5 çok daha güçsüzdü bence Upper6'dan. Upper 6'nın performansı hatta Akaza ile bile yarışırdı. Tabi Animede şimdiye kadar olan dövüşleri diyorum.

Upper 6, 4'ü bilmem ama beşten güçlüydü muhtemelen. Muzan kendi diyordu zaten Daki bunun gücünü kısıtlıyor diye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık