Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kedilere Dair Her Şey

Bu konudaki yorumu Bisküvi'ye bırakıyorum. Ben kediye saygı duyan, kedi şiddetine karşı olan herkese saygım sonsuz. Hoş geldin, teşekkür ederim Datte açılışımıza katıldığın için. Sevgiler ve saygılar!
Kedilere niye saygı duyayım olum. Hayvanların zarar görmesine karşıyız elbette normal bir insan evladı olarak. Rica ederim, selametle

Kedilere niye saygı duyayım olum. Hayvanların zarar görmesine karşıyız elbette normal bir insan evladı olarak. Rica ederim, selametle
Çünkü bu dünyada insanlar gibi onlar da yeri var diyerek noktayı koyuyorum. Diğerine gelecek olursak kedi şiddetinden haz alan çok var da neyse yaşadıklarımı anlatmayayım. Çok hassas konular.

Bir aralar British Shorthair almayı düşünüyordum da muhabbet kuşu alınca o iş yalan oldu. Kedileri severim.
Hoş geldin Feitan. Bu tür kediler için çok uysal diyorlar. Ancak görüntüleri çok tatlıymış bu üçüzlerin.

Bu konudaki yorumu Bisküvi'ye bırakıyorum. Ben kediye saygı duyan, kedi şiddetine karşı olan herkese saygım sonsuz. Hoş geldin, teşekkür ederim Datte açılışımıza katıldığın için. Sevgiler ve saygılar!
Kedi lobisi başkanı sensin söz sende. Pide’nin yavruları bulabilsem bende ilk kez yavru kedi sevmiş olacağım. O yüzden bir şey diyemiyorum :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık