Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kedilere Dair Her Şey

Herkese merhabalar.

Bu ikinci konum olacak. Bu konuyu başta @Bisküvi olmak üzere kedi ve kedi seven arkadaşlar için açıyorum. Konunun amacı burada kendi kedinizi, dışarıda görüp çektiğiniz kedileri, sosyal medyada veya genel internette karşılaştığınız ve hoşunuza giden kedilerin fotoğraflarıı veya videolarını burada paylaşmaktır. Beni Genel Sohbet'ten bilen arkadaşlar, gördüğüm kedi fotoğraflarını paylaşırım ve @Berkay bazı arkadaşlar da haklı olarak fotoğrafların kaybolmaması için ayrı bir konu açılması gerektiğini söylediler. Bu yüzden bu konuyu açtım ve aynı zamanda burada kedi ve kedi paylaşımlarıyla ilgili de konuşulup sohbet edilecek bir konu. Yani kedisi olup da kafasını kurcalayan konularda buraya yazabilir, belki kedi konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur.

Kendi kedinizin komik anlarını paylaşabilir, kediyle ilgili bir haber varsa verebilir, hatta kedi hakkında ilginç bilgiler de yazabilirsiniz. Böylece kedi dilini de bilmeyen kim varsa görmüş ve öğrenmiş olur. Özetle kediyle ilgili her şey konuşulabilir ve bu anlamda konunun amacı salt resimler olmayacaktır.

Konuyu takip edenlerden ve kedi sevenlerden birer fotoğraf paylaşmanızı bekliyorum. Hem beni mutlu edersiniz hem de birçok arkadaşın da gözü, gönlü güzel görüntülerden doyar. Şimdiden hepinize teşekkür ederim paylaşımlarınız için.

Ben de üç fotoğraf aşağı bırakacağım ama ondan önce kedilerle ilgili üç tane ilginç bilgi ekleyeyim:
  • Kediler kendi yüksekliklerinin yaklaşık 5 katı kadar sıçrayabilme becerisine sahiptir.
  • Kediler için bıyık önemlidir. Onun sayesinde nereden geçip nereden geçemeyeceklerini çözümleyebilir. Bu yüzden bize bazen dar görünen yerler onlar için kolay giriş yeri görülür.
  • İnsanları birbirinden ayıran özelliklerden biri parmak izi ise kediler için burun yüzeyleri öyledir. Kedileri birbirinden ayırt eden benzersizlik burunları olmaktadır.
@FistofLove arkadaşımızın Türkiye'deki kuru kedi maması önerileri üzerine yazdığı "En İyi Kuru Kedi Mamaları" adlı yazısı emek kokan, titizlikle araştırılmış, yararlı ve bilgilendirici bir yazıdır. Kedi bakan, bakmak için yola giren herkesin bu yazıyı okumasını şiddetle öneriyorum.

Son olarak Taş Devri'nin Fred Çakmaktaşı kılığına girmiş bir kedi ile çocuklarıyla mutlu bir kedi ailesi paylaşmak istiyorum.

Son düzenleme:

Açılışı bu pyensesle yapmak istedim. Net bir ismi yoktu ama abim son zamanlarda adını ‘Ramazan Pidesi’ koydu. Bu yüzden karşınızda Pide :utan:
Yalnız ismi hem komik hem de orijinal. Kedi de pide yanaklı resmen. Prensesin burnunu yerim.

Bu arada anket de açmak istersen açarız, üretmek lazım ama bu cırbağalara anket bence hiç gerek yok. Sevimlilikleri tescillenmiş.

Yalnız ismi hem komik hem de orijinal. Kedi de pide yanaklı resmen. Prensesin burnunu yerim.

Bu arada anket de açmak istersen açarız, üretmek lazım ama bu cırbağalara anket bence hiç gerek yok. Sevimlilikleri tescillenmiş.
Benim anket biraz saçmaydı aslında. Sorusu olsun cevaplar olsun hepsi tek kelimelik cevaplardı ‘Kedi’

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık