Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

Tamam tamam haklısın ben sadece sıralamaya bakmıştım.

Kuma'nın çapı belli öyle bir ihtimal yok.Daha kaç haki kullandığı belirsiz adam Zoro'nun saldırısından bile kaçamıyor.İvankov'dan daha güçlü değil gücünü oradan anlayabilirsin.
Benim Dof>Kuma ya da Roger>Wb ile sorunum yok bu arada.

İkisi de olabilecek şeyler. WB=Roger'dır benim gözümde, zatne mangakanın dediği de o.

Kuma ise dediğim gibi meyve potansiyeli ve iki yıl önce verdiği izlenimden dolayı orada. Yoksa çapı belli diye bir şey yok.

Zoro ise sağlıklı örnek değil, çünkü bu adam oraya onları öldürmeye gitmemişti. Saldırganlaşınca zaten her birini saniyeler içerisinde paket etti.

İkisi de olabilecek şeyler. WB=Roger'dır benim gözümde, zatne mangakanın dediği de o.

Kuma ise dediğim gibi meyve potansiyeli ve iki yıl önce verdiği izlenimden dolayı orada. Yoksa çapı belli diye bir şey yok.

Zoro ise sağlıklı örnek değil, çünkü bu adam oraya onları öldürmeye gitmemişti. Saldırganlaşınca zaten her birini saniyeler içerisinde paket etti.
Ben Ivankov'un Kuma ile eşit olduğunu düşünüyorum.

Dof = Croco, Iva > Croco ise denklemine katılıyorum kardeşim

Sonuçta shishi sonson yedi mi yedi 2 sene önceki Zorodan.Işınlanabilen bir adamın çok güçlüyse o saldırıyı atlatması gerekir.K.haki var mı varsa seviyesi ne kadar bu gayet ortada.Durduk yere kendimi çizdireyim demeyeceğine göre.İvankov geçmişi hatırlatıp dövdü bu adamı.Kendinde olsa en fazla onunla denk dövüşüp dayak yemez.Fazlasına imkan vermiyorum.Kuma çok abartılıyor yeteneğinin etkileyiciliğinden ötürü.

Zamana göreceli tablo yapayım dedim +-li olsun :D sonra dedim gerek yok zaten en üst seviye bu ahaha

100 yetmedi kenks.

Bu arada Roger listelerde gereksiz abartılmıyor mu :(((((
Aynen Mihawk, Zoro gibi karakterler varken Roger kim ki? KK adam başka hiçbir vasfı yok :S
Şakasına yazsam bile kötü oluyorum dur! :D

Sonuçta shishi sonson yedi mi yedi 2 sene önceki Zorodan.Işınlanabilen bir adamın çok güçlüyse o saldırıyı atlatması gerekir.K.haki var mı varsa seviyesi ne kadar bu gayet ortada.Durduk yere kendimi çizdireyim demeyeceğine göre.İvankov geçmişi hatırlatıp dövdü bu adamı.Kendinde olsa en fazla onunla denk dövüşüp dayak yemez.Fazlasına imkan vermiyorum.Kuma çok abartılıyor yeteneğinin etkileyiciliğinden ötürü.
Nerde dövdü ya? Mf'de Px0'ın zırhına hiç zarar veremedi.

Üstelik isimli ataklarını kullandı, baya baya kastı yani. Buradaki Kuma'nın aklı bile yok diğer Px'lerden farkı sadece meyvesi.

Px'de çizik bile yok gördüğün üzere. 2 yıl sonraki Sanji diable jambe ile tek atıyor bu zırha düşün yani.

Nerde dövdü ya? Mf'de Px0'ın zırhına hiç zarar veremedi.

Üstelik isimli ataklarını kullandı, baya baya kastı yani. Buradaki Kuma'nın aklı bile yok diğer Px'lerden farkı sadece meyvesi.

Px'de çizik bile yok gördüğün üzere. 2 yıl sonraki Sanji diable jambe ile tek atıyor bu zırha düşün yani.

Orjinal Kuma ile Px sertliğinin aynı olduğu ne malum.Bu adamın dourikisi kopyalarından fazladır haliyle daha dayanıklı ve sert bir vücuda sahip olabilir.Gemiyi korurken tonla saldırı almış ve hasarlı da olsa ayakta.Bir px bunu yapamazdı bence.

Senin bu yazdıklarına göre 2 yıl öncesinin başındaki Sanji'nin sıradan tekmesi İvankov'un şu saldırılarından çok daha güçlü oluyor.Tek atıyor direkman çünkü.Buna imkan vermiyorum.Suit olmadan Sanji'nin İvankov seviyesine gelebilmesi bile zor bence.Yeni dünya girişinde İvankov'dan güçlü olması çok zor.

İvankov da belki yumuşak davranıp sadece dövdü tüm gücünü kullanmadı.Tek hamleyle imha etme gibi bir çabası olduğunu sanmıyorum.Dostu sonuçta bu adam döve döve kendine getirmeye çalışıyor Kuma'yı.Sanji gibi vurayım da toprak atayım derdinde değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık