Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

Şaka yapıyordum ne bu alınganlık.:bilmem:Neyse o iki kısma duygusal yaklaşmışsın gibi geldi o kadar.Özellikle de beyazsakal eşit yazılabilir de korsan kraldan güçlü baya garip olur.
"With Roger"

yazıyor zaten iyi de. :D Kuma ise meyve potansiyelinden ve gücünü tam bilmediğimizden tahmini orada. Bunları zaten altlarında belirmiştim.

Im in otoritesi fiziksel gücünden mi geliyor diyorsun :S neden en başa oturdu ki bu şimdi :S sırf beklentiden mi kenks.
Hepsi bir beklenti değil mi zaten? :d

Im için yikilmayan hükümet kraliçesi, Rogerin KK olup da devamını getirememesi sırf hastalık değil Roger üstü olduğu için diye diye gidiyor fikirlerim.

Tabi çıkar Spandam, fikrim değişir. :S sabit fikirli değilim

Hepsi bir beklenti değil mi zaten? :d

Im için yikilmayan hükümet kraliçesi, Rogerin KK olup da devamını getirememesi sırf hastalık değil Roger üstü olduğu için diye diye gidiyor fikirlerim.

Tabi çıkar Spandam, fikrim değişir. :S sabit fikirli değilim
Roger ın devamını getirebilmesi zor zaten :S dünyayı etkilemek yetmiyor, sempati kazandırmak zorundasın, doğru anda dünyaya gelmek zorundasın falan :T Hani sen hayattayken en azından 2-3 antik silah aktif olmalı vs.

"With Roger"

yazıyor zaten iyi de. :D Kuma ise meyve potansiyelinden ve gücünü tam bilmediğimizden tahmini orada. Bunları zaten altlarında belirmiştim.
Tamam tamam haklısın ben sadece sıralamaya bakmıştım.

Kuma'nın çapı belli öyle bir ihtimal yok.Daha kaç haki kullandığı belirsiz adam Zoro'nun saldırısından bile kaçamıyor.İvankov'dan daha güçlü değil gücünü oradan anlayabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık