Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kakaolu Fındık Kremaları

En Sevdiğiniz Marka Hangisi ?

• Torku Banada

Kullanılan: 13 17.6%
  • Nutella

Kullanılan: 40 54.1%
  • Çokokrem

Kullanılan: 3 4.1%
  • Nut Master

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sarelle

Kullanılan: 11 14.9%
  • Nuga

Kullanılan: 7 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    74
Üniversitede bi pazarlama dersi için bir proje yapmamız gerekiyordu. Zinde diye garip bir marka seçmiştik arkadaşlarla. Sonra o kadar ödevini yaptık bari bir sipariş vereyim demiştim. Tadı o kadar güzeldi ki bir kere daha sipariş vermiştim. Üçüncüye sipariş vermedim sonra ama :s

Tahin pekmez yiyenle arayı açarım başkan , yemek bitmiş karnın şişmiş çay altlığı olarak son bir nutella vuruşu yaparsın işin raconu bu.
Elin Hans'ı çok matah bir şey olduğu için yemiyor bunu, yerine koyacak daha kallavi bir şey bulamadığı için yiyor. Yerli susamdan yapılmış bir tahin, bir de köy pekmezi bulsa bu palm yağlı garabeti ağzına bile sürmez.

Nutella alırdım ama içinde domuz yağı olduğu açıklanmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam. Ondan sonra almadım...

Torku ve Saralle alıyorum ara ara.

Elin Hans'ı çok matah bir şey olduğu için yemiyor bunu, yerine koyacak daha kallavi bir şey bulamadığı için yiyor. Yerli susamdan yapılmış bir tahin, bir de köy pekmezi bulsa bu palm yağlı garabeti ağzına bile sürmez.
Ben de tahin pekmez hastasıyım ya. Tahini çok severim bilhassa. İçinde tahin varsa zıkkım olsa bile yerim :ehe:

Ben de tahin pekmez hastasıyım ya. Tahini çok severim bilhassa. İçinde tahin varsa zıkkım olsa bile yerim :ehe:
Bizim millet ya dandik bir kahvaltıcıda yiyip beğenmiyor bunu ya da marketten koska gibi abidik gubidik markalar alıp kötüymüş diyor. Ben de çok geç keşfettim bunun büyük bir nimet olduğunu, senede bir köyden getirtiyorum mutlaka. Kızarmış ekşi mayalı ekmek ve tahin pekmezle ömrümün sonuna kadar yaşayabilirim, keşke diyette olmasam. :(

Bizim millet ya dandik bir kahvaltıcıda yiyip beğenmiyor bunu ya da marketten koska gibi abidik gubidik markalar alıp kötüymüş diyor. Ben de çok geç keşfettim bunun büyük bir nimet olduğunu, senede bir köyden getirtiyorum mutlaka. Kızarmış ekşi mayalı ekmek ve tahin pekmezle ömrümün sonuna kadar yaşayabilirim, keşke diyette olmasam. :(
1 kavanoza taze taze sıcak sıcak sıktırtıyorum üzerine köyden özel tarif pekmez kızarmış ekmekle dediğin gibi ömür yaşanır yav. Akşama yemek vardı da bari kahvaltı tipi yapayım canımı istettin 🤭

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık