Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kakaolu Fındık Kremaları

En Sevdiğiniz Marka Hangisi ?

• Torku Banada

Kullanılan: 13 17.6%
  • Nutella

Kullanılan: 40 54.1%
  • Çokokrem

Kullanılan: 3 4.1%
  • Nut Master

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sarelle

Kullanılan: 11 14.9%
  • Nuga

Kullanılan: 7 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    74
Nutella ve Çokokrem dışındakilerin tadını bilmiyorum. Çokokrem de küçükken hatırladığım kadarıyla lezzetliydi, yakın zamanda tadınca saman gibi geldi tadı. Nutella'ya da bayılmıyorum ama ondan başka seçenek diyemedim.

Tat olarak hafızamda kaldığı kadarıyla yazıyorum:
Torku'nun çikolataları fena değil fakat kakaolu fındık kremasını pek de sevmem. Biraz tatsızdır.

Nutella epey lezzetlidir fakat biraz fazla şekerli gibi gelir.

Sarella benim için en ideal olanı. Fazla şekerli değil, güzel bir tadı falan var. Çikolataları da epey güzel.

Çokokrem...

Torku 2-3 yıl önce açık ara en iyisiydi, sonra tadı yavaş yavaş bozulmaya başladı. Şu listeden bir Nutellayı yerim o kadar, o da bir kaşığı geçmez. Sürülebilir çikolata yerine fıstık ezmesi alıyorum uzun zamandır, neyin içine koysam sırıtmıyor. Fıstık ezmesi seviyorsanız Jif Creamy almanızı öneririm, içinde koca koca fıstık parçaları var ve şeker oranı dengeli.

Şu zırvayı nasıl kahvaltıda yiyebiliyorsunuz anlamıyorum, ben zeytinin, peynirin olmadığı bir kahvaltıda çıldırıyorum. Tek başına yesen doyurmaz, standart kahvaltılığın yanına ekleyim desen ağzının tadını bozar, ne yediğini anlamazsın. Bu artık renkler ve zevklerin çok ötesinde, kahvaltıda tahin pekmez varken bunu yiyen adamla selamı sabahı keserim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık