Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
kaido'yu gizleyeyim son ana kadar diye düşündüğünden, adam hakkında doğru dürüst bilgi vermedi. belki son dövüş öncesi bir flashback gelir. sadece kaido değil, king'de hiç gösterilmedi. okuyucular ısınamadı karaktere.

Zamanında çok dedik bu hayvanat inmez diye.9 kını kesip biçti.Üzerine zoro yu kundaklık bebeğe çevirdi.Novaları öldürmekten beter edecekti kaçtılar.Luffy i kendinden beter darbe manyağına çevirdi.Bunca olaydan sonra Kaido yu indirmek için vücudunun bilmem ne noktasına darbe vurursan %80 zayıflıyor muhabbetine girerse Oda öyle böyle kulağı çınlamaz.

1015. bölüm itibariyle flash back'i için geri sayım başlamıştır benim gözümde. Bütün işaretler bu yönde, sulu gözlü hikayeler anlatılacak gibi .d

Zamanında çok dedik bu hayvanat inmez diye.9 kını kesip biçti.Üzerine zoro yu kundaklık bebeğe çevirdi.Novaları öldürmekten beter edecekti kaçtılar.Luffy i kendinden beter darbe manyağına çevirdi.Bunca olaydan sonra Kaido yu indirmek için vücudunun bilmem ne noktasına darbe vurursan %80 zayıflıyor muhabbetine girerse Oda öyle böyle kulağı çınlamaz.
Bu kadar adamı dövüp kimsenin işini bitiremememiş olması çok acı bence. One Piece Kaido gibi bir karakter için uygun seri değil hissiyatını yaşıyorum ben. HxH'da olsaydı Kaido sevilen birkaç karakteri öldürmüştü çoktan .d

Bu kadar adamı dövüp kimsenin işini bitiremememiş olması çok acı bence. One Piece Kaido gibi bir karakter için uygun seri değil hissiyatını yaşıyorum ben. HxH'da olsaydı Kaido sevilen birkaç karakteri öldürmüştü çoktan .d
Zaten normal koşulda o kuvvette ve hızda olan birisinin çoktan öldürmesi lazımdı çatıdakileri.Hayvanda ne ararsan var.Güç-Dayanıklılık-Hız ve birde elinde direk tek attıran silahı var.Tutturdumu direk tek atıyor.Luffy Kral Haki savunmasıyla anca biraz dayandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık