Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Ya bende Kaido>WB olarak görüyorum(2 sininde prime halini dahil edeceksek WB daha güçlüdür ama bize gösterildiği zamanlarsa Kaido alır) lakin söylediğin şeyler bana çok saçma geliyor. Evet yeri yurdu yoktuda koskoca WB bulamıyacak mı istediği adamı?
Hadi diyelim bulurdu adam zaten Ace'in gitmesinde mani olmadı yani Ace Kaido'ya gidicem derken otur oturduğun yerde Oden'nin yenildiği adamı sen nasıl yencen diye kafasına vuruyor fakat Bb'yi aramasına gitme dese de engel olmuyor yani koskocaman bir yonkou'nun o zamanlar çapulcu olan BB'nin peşinden mi gidicekti en güçlü adamlarından birini gönderdi işte peşine ayrıyeten burda bir güç mücadelesi var Bb öldürdükten sonra kaçıyor Kaido ise kaçmıyor yeri yurdu belli yani bak ben burda kardeşini öldürdüm mekanım da burası şikayetin varsa gel anlamı çıkıyor bana kalırsa.

Oda 'ya sorsak bu kaido hype'lanması konusunda ne diosun diye eminim ki frankenstein sendromu bende var diyecektir.
öyle böyle şişirmedim bu karakteri şimdi nasıl düşürücem diye geceleri uykusu kaçıyordur :D

Bu Oden olayı olmasa kendisiyle bu kadar çelişmeyip başta gördüğümüz gibi kaba barbar ama dövüş onuru olan bir adam olsaydı sevebilirdim kendisini. Gücünden şüphem yokta uzun bir süre ağırlığını hissedemedim.

Bu Oden olayı olmasa kendisiyle bu kadar çelişmeyip başta gördüğümüz gibi kaba barbar ama dövüş onuru olan bir adam olsaydı sevebilirdim kendisini. Gücünden şüphem yokta uzun bir süre ağırlığını hissedemedim.
Oden'in içine etmediği şey kalmadı ki zaten seride. Adamla herhangi bir şekilde alakası olan kim varsa gte geliyor ya seride ya okuyucu gözünde. Öyle lanet bir şey serideki varlığı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık