Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Kid'e mezar mı kazdırıyorsun :oleyo2:
Olsa güzel olurdu aslında. Bizim tayfa ne zaman Elbaf'a gider işte o zaman karşılaşırlar.

Big Mom'un, Carmel Ana'yı ve çocukları yedi mi yemedi mi konusu havada kalmayacaktır. Big Mom'un da bu konuyu öğreneceğini düşünüyorum yani ölmüş olamaz. Kaido gibi bir canavarın da böyle ölmesini beklemiyorum. En azından bütün güçlerin karşı karşıya geleceği bir savaşta yer almalılar ve öleceklerse burada ölmeleri daha mantıklı olur.

One evreninin en güçlü adamı ... WB bile bundan tirsip adasına gelmemiştir gelememiştir tayfsindan birini öldürdüğü halde .

Senaryo gereği Gear 5 e kurabn gitmistir.Bu yönüyle bile saygıyı hak ediyor.Merak etme Reis Luffy yonkou oldu ama kimse tinlamiyor 🤭 Lucci bile tanımıyorum diyor onun unvanını 😒
Oda karakterlerin ölüm ve yeniliş şekline göre onlara yüklediği anlamı gösteriyor bence. Oden, Roger, WB ölürken bile gülen tarzda adamlar misal ve şanlı ölümleri oldu. Kaido da buna imreniyordu. Misal Kata yenilirken diğer kötü karakterler gibi rezil bir şekilde yenilmemişti, en son kendini sırt üstü bıraktı o da ağırlığını koydu. Ne Big Mom ne Kaido şanlı bir yenilişe nail olamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık