Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu (İki Kollu) vs. Magellan

Kim kazanır?

• Jozu

Kullanılan: 0 0.0%
  • Magellan

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Jozu elmas forma geçince zehirden korunursa Jozu alır ama korunamazsa hızlı biri değil o yüzden ters bir rakip olur onun için bu sefer Magellan alır.

Cedric

Optaki en tehlikeli meyvelerden biri de bana göre Magellan'ın meyvesidir. Magellan meyvesi sayesinde alır diye düşünüyorum.

luzo

zehir elması geçerse magellan, elması geçemezse jozu bu net ve ben geçemeyeceğini düşünüyorum jozu alır.

Roronoa Zoro

Jozuda haki var, Magellanda olduğuna dair bir şey görmedik, yok sayabiliriz, Jozu alır.

Jozu magellanı nasıl yenecek ya :/ Omuz mu atacak zehir adama onun da istediği o zaten :/ İvankov gibi birini 35 saniye de yeniyor :/

Net konuşmak zor çünkü Venom Demon çok illet birşey.Koka durduramaz bence.Zırhtan farkı yok ona da işler.

Çünkü kaya,yer vs dinlemiyor herşeye nüfuz ediyor.Elmasa da edebilir.Jozu net alır diyemiyorum yani.Hakiyle vurur ama Magellan da dayanıklı sayılır.Zehir de etkisini azaltır.Hakiyle dokunur da kendini o forma karşı hakiyle ne kadar korur şaibeli.Görünmez haki zırhı bir Rayleigh ve Shanks gibi olsa tamam ama öyle olmadığı ortada.Buza mahvolan adam o forma da karşı koyamayabilir.

O form uyanmış şekli de olabilir.Bildiğin zehirden yaratığa dönüşüyor adam.
Ortada bir karşılaşma diyebilirim.Ace harcar ama Jozu bilemiyorum.Magellan'ın sınır ace bana kalırsa Wb tayfasında.Ötesine geçemez de gerisi belirsiz.

Net konuşmak zor çünkü Venom Demon çok illet birşey.Koka durduramaz bence.Zırhtan farkı yok ona da işler.

Çünkü kaya,yer vs dinlemiyor herşeye nüfuz ediyor.Elmasa da edebilir.Jozu net alır diyemiyorum yani.Hakiyle vurur ama Magellan da dayanıklı sayılır.Zehir de etkisini azaltır.Hakiyle dokunur da kendini o forma karşı hakiyle ne kadar korur şaibeli.Görünmez haki zırhı bir Rayleigh ve Shanks gibi olsa tamam ama öyle olmadığı ortada.Buza mahvolan adam o forma da karşı koyamayabilir.

O form uyanmış şekli de olabilir.Bildiğin zehirden yaratığa dönüşüyor adam.
Ortada bir karşılaşma diyebilirim.Ace harcar ama Jozu bilemiyorum.Magellan'ın sınır ace bana kalırsa Wb tayfasında.Ötesine geçemez de gerisi belirsiz.
Şimdi burada önemli bir nokta var. Jozu eğer komple vücudu elmasa dönüşen birisi değil de vücudunun üstünü elmas ile kaplayan birisi ise bu avantajdır bayağı. Çünkü bu durumda Magellan'ın zehrinin elması delip geçerek deriye nüfuz etmesi gerekir. Elması eritebilir mi? Pek sanmam.

Tabi burada da şu sıkıntı var bu adam full elmas forma geçip öyle dövüşebiliyor mu? Yoksa hareket edemiyor mu öyle? Ama düşününce insan üstüne çelik zırh giyip hayvan gibi savaşıyorsa elmas zırh giyip neden savaşamasın?

Çok ilginç bir vs. Merak ettim forum ne düşünür diye kararsız çok sanırım.

Bu arada Magellan'ın diz çökme olayını çok takmamak lazım. Bazı adamlar vardır acayip serttir. Hasar vermesi zor olur. Bazı adamlar vardır hasar vermesi kolaydır ama bu dayanıklı olmadığı anlamına gelmez. Dayanıklılık zor hasar almak değildir, aldığın hasara dayanabilmek ile alakalıdır. Teach ay ay diye kıvranıyor ama sonra bir bakmışsın hop kalkmış mesela. O açıdan kesin dayanıksızdır Magellan diye düşünmemek lazım. Zaten baktığınızda WB'ye gelen vurdu giden vurdu :D Ama dayandı herif hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık