Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben onu sağ kollarından biri diye yorumluyorum şimdilik. Queen ve King görünene kadar Jack'i üçüncü adam kabul ediyorum.

Hem sağ kol olsa bile Luffy daha yeni sağ kolla dövüştü. Luffy bu kez şu Beyazsakal'la ilgili olan şimdiye kadarki en güçlü düşmanla dövüşür. Artık Rocks mu olur Weevil mi olur onu bilemem.
Evet bir kaç kişinin daha böyle düşündüğünü gördüm ama bana pek mantıklı gelmiyor. 3 Yıkımcısından biri olarak düşünülmesi mantıklı olurdu. Ama nasıl her tayfanın bir tane Kaptan'ı varsa yine her tayfanın bir tane sağ kolu olur. Yani kavramın kendi anlamı, tanımı yönünden 3 tane sağ kol olması sakıncalı mantıksız oluyor bence.

Ben bu arada Luffy dövüşür illa demiyorum. Sadece hani 3. adam diyorsunuz ama tam belli değil demek istedim. Bana kalırsa en mantıklısı hepsinin birlikte dalıp kolayca yenmesi olurdu.

Başta Zoro'ya oy vermiştim, malum el alışkanlığı. Sonradan Neko ve İnu için daha uygun bir rakip olacağını, bu şekilde daha etkileyici anlar yaşayacağımızı düşündüm...

Yüksek ihtimal ile Zoro dövüşecek.

Luffy ise anca Jack'in b.hakisi en üst seviyede ise g4 ile bile ona zarar veremiyorsa b.haki gelişimi için dövüşebilir ama g4'ün zarar veremeyeceğini sanmıyorum o kadar b.haki anca Kaido'da falan vardır. Zaten Zunisha'nın darbesine nasıl dayanamadı diye sorarlar.
Sen yapma bari ya :) şunun tek elle durdurulabileceğini falan mı düşünüyorsunuz, gören de Zou yu Inu vs Jack zannedecek. :)

Sağ kola Sağ kol mücadelesi ve sonucunda açılan göz farklı bir teknik bu arc zoro nun arkı Oda uumarım zoroyu gömmez

Karşısına aynı hayvanlıkta biri çıkması lazım. Kim acaba o hayvannn ? :rolleyes::fool:
Isırmayacağına asla emin olamayacağın vahşi bir hayvan. :cool:

Ama ben Zoro'nun bir bacak falan alıp dövüşün öyle yarıda kesilmesini istiyorum. Jack dediğimiz adam bi Mr5, bi Blueno olmasın. Ağırlığı olan biri. Ha son savaşta artık Zoro bunu kedi köpeğe bırakıp rakibine doğru yol alır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık