Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

KARANLIKLAR ÜLKESİ: KAN SAVAŞLARI

KONUSU:
Selene'i yine soluksuz bir aksiyon karşılar. Selene çifte saldırı altındadır; hem kendisine ihanet eden Lycan’lar hem de Vampirler bu savaşçı kadının peşindedir. David ve babası Thomas onun tarafında yer alsa da Bu amansız savaşı bitirmek için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacaktır...
YORUM:
İlk filminin yarına kadar bakmıştım ve sarmamıştı. İkinci filmi bilmiyorum bile çok da önemli değil artık son filmde zaten özet geçtiler anladım her şeyi fena değildi yani... İzlenebilir. Kadın iyi oyuncu yani sahnelerde güzeldi.

BEBEK PATRON

KONUSU:
Tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giymektedir ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta ailesinin bütün ilgisini üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamaz. Ancak ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır...
YORUM:
Animasyon sever biri olarak çok beğendim. Bir an önce nete düşmesini bekledim. Öyle çok aşırı gülmedim falan ama konusu olsun ya da bebekler falan hoşuma gitti. Her türlü izlerim animasyon kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle son sahneleri çok güzeldi. Konu olarak farklı bir bakış açısından bakmışlar değişik yani
Öyle Underworld mü izlenir la hakaret resmen. Underworld vampir/kurtadam serilerinde bambaşka bir yeri vardır. Hiçbir şey anlamamışsındır emin ol. Biraz sabretsen sıkılmadan tamamını izlersin ki bence de yapman lazım. Mesela bi Michael merakını kesinlikle yaşamamışsındır. Çok şeyler kaçırmışsın :/

Öyle Underworld mü izlenir la hakaret resmen. Underworld vampir/kurtadam serilerinde bambaşka bir yeri vardır. Hiçbir şey anlamamışsındır emin ol. Biraz sabretsen sıkılmadan tamamını izlersin ki bence de yapman lazım. Mesela bi Michael merakını kesinlikle yaşamamışsındır. Çok şeyler kaçırmışsın :/
Zevksiz oluyor bazen bu kız.
Onuda izlemedim puanı düşük diye :D
Puanlara çok takılma. Genelde puanları düşük oluyor böyle filmlerin IMDbde. Küçükken izlemiştim ama güzeldir o da.
Vampir deyince Blade adlı filmi izlemiş miydin acaba ?
İlk filmleri iyiydi de sonra eleman değişince sevmemiştim.

3.filmde anlatmışlar zaten hepsini Micheal melez işte kurtadamların başı da onu öldürüp. Kanından içiyor falan aman :D

Kimi no Na wa
Mitsuha, kırsal kesimde, dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Belediye başkanı olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha her ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşlanmamaktadır. Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülmekte ve Tokyo’daki harikulade şehir hayatını arzulamaktadır. Taki ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir. Arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duymaktadır. Günlerden bir gün rüyasında daha önce hiç gitmediği dağlar arasına kurulmuş bir şehirde yaşayan genç bir kız olduğunu görür. Mitsuha ise erkek olduğu bir rüya görecektir.

Rüyalarının arkasındaki sır nedir?
Posterin sol tarafındaki yazı ilginç. Henüz buluşmadığım seni arıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık