Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

ÖLÜMCÜL OYUNCAKLAR: KEMIKLER ŞEHRI
Fantastik bir film sever olarak enteresan bir şekilde filmi beğendim. Hatta devam filmi de gelecek küller şehri ama iptal olmuş. Yakında gelir umarım. Kitapları baya satıyormuş hala da aslında oyuncularını da beğendim. Alacakaranlık serilerinden ya da yandaş bilmem ne serilerinden iyidir.
ADELE IN MACERALARİ
Eğlenmelik film ve baya beģendim özellikle Mısır ya da mumya muhabbeti olunca daha çok beğendim.

Falling Down

Tek isteği kızının doğum gününe yetişmek olan,kişisel haklara ve özgürlüklere son derece saygılı, efendi, beyaz yakalı, birazcık da şiddete meyilli sinir hastası bir adam, kötü bir gün geçirirse ve eline bir silah geçerse ne olur? Şehir karmaşasında hepimizin bir an da olsa aklından geçirdiği ama yapmaya cesaret edemeyeceğimiz ve yapmayı istemeyeceğimiz şeyleri çekinmeden yapan, bu çok sıradan ama bir yandan da çok sıra dışı adamda kesinlikle kendinizden bir parça bulacaksınız.

Filmi Gta filmi izler gibi izledim. 1993 yapımı film, Gta'nın da ilk oyunu 1995'de çıkmış yanılmıyorsam. Ben kesinlikle oyunda bu filmden esinlenilmiş bir şeyler olduğunu düşünüyorum. Önce beyzbol sopası ile başlayıp en son bazukaya kadar ilerleyen bir ana karakter var. Birilerini hatırlatmadı mı?

Michael Douglas ve Robert Duvall efsane oynamış mutlaka izleyin. Normalde izlediğim filmleri buraya atmaya hep niyetlenirim ama hep üşenirim. Bunda dayanamadım kısa bir tanıtımla atayım dedim, yine dayanamadım uzun uzun yazdım :D
Hala ikna olmadıysanız beni ilk görüşte ikna eden sahne.

Son düzenleme:
Fabricated City

KONUSU:
Gerçek hayatta Kwon Yoo (Ji Chang-Wook) bir işsizdir ama sanal oyun dünyasının en iyi lideridir. Kwon Yoo daha sonra bir cinayetle suçlanır. Hacker Yeo-Wool (Shim Eun-Kyung) 'un yardımıyla cinayet davasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.
YORUM:
Değişik kurgu ya da sağlam aksiyon ve teknolojinin önde olduğu filmleri seviyorsanız kesin izleyin derim.. Bazı yerleri aceleye gelmiş olabilir ama genel de Kore deki teknolojinin ne kadar ileri de olduğunu yansıtan bir film olmuş oldukça başarılı bence 2017 yapımı bir film.

Sing ( Şarkını Söyle )

KONUSU:
Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen “Şarkını Söyle”de, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak. Yarışmada özellikle beş yarışmacı dikkat çeker: Şarkı söylemesi kadar yumuşak bir şekilde dolandıran fare, çekingen bir ergen fil, büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, sınırlarını zorlayan bir anne, ailesinin ağır suçlarından kurtulmak isteyen genç bir gangster goril ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi. Bütün hayvanlar, Buster’ın çadırına, bu yarışmayı hayatlarının gidişatını değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.
YORUM:
Animasyon izleyenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film olmuş.

Fabricated City

KONUSU:
Gerçek hayatta Kwon Yoo (Ji Chang-Wook) bir işsizdir ama sanal oyun dünyasının en iyi lideridir. Kwon Yoo daha sonra bir cinayetle suçlanır. Hacker Yeo-Wool (Shim Eun-Kyung) 'un yardımıyla cinayet davasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.
YORUM:
Değişik kurgu ya da sağlam aksiyon ve teknolojinin önde olduğu filmleri seviyorsanız kesin izleyin derim.. Bazı yerleri aceleye gelmiş olabilir ama genel de Kore deki teknolojinin ne kadar ileri de olduğunu yansıtan bir film olmuş oldukça başarılı bence 2017 yapımı bir film.

Sing ( Şarkını Söyle )

KONUSU:
Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen “Şarkını Söyle”de, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak. Yarışmada özellikle beş yarışmacı dikkat çeker: Şarkı söylemesi kadar yumuşak bir şekilde dolandıran fare, çekingen bir ergen fil, büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, sınırlarını zorlayan bir anne, ailesinin ağır suçlarından kurtulmak isteyen genç bir gangster goril ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi. Bütün hayvanlar, Buster’ın çadırına, bu yarışmayı hayatlarının gidişatını değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.
YORUM:
Sing müzikal mi? Ayrıca yorumunda çok yüzeysel olmuş. :( Ona göre izlicem daisuki- chan. :(

Fabricated City

KONUSU:
YORUM:

Sing ( Şarkını Söyle )

KONUSU:
YORUM:
Aksiyonu izledim ama ortalama bir film ya, teknoloji var dediğin gibi.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık