Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İttifak vs. İtilaf Yüksek Seviyecileri

Kim kazanır?

• İttifak

Kullanılan: 17 77.3%
  • İtilaf

Kullanılan: 5 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    22
Jinsung Ha'nın olduğu grup alır.

Bu arada Jinsung' un açıklaması ve Kallavan'ın açıklaması yanlış. Jinsung sadece Kallavan'a yenilmedi ki? Maschenny ile Kallavan'a yenildi ki orada da pusuya düşürdüler.

Jinsung Ha'nın olduğu grup alır.

Bu arada Jinsung' un açıklaması ve Kallavan'ın açıklaması yanlış. Jinsung sadece Kallavan'a yenilmedi ki? Maschenny ile Kallavan'a yenildi ki orada da pusuya düşürdüler.
Bence Kallavan alırdı onu. Kolunu koparmıştı, Jinsung ondan sonra fazla bir şey yapamazdı.
Jinsung power up almamış Yama için bile aşırı güçlü diyordu, bu laf bile Jinsung'un Yama'nın o halinden güç olarak çok da farklı olmadığı sinyalini taşıyor gibi.

Yama ile Beyaz eşleşse ne olur?

Güncel Yama vs Prime Beyaz
Güncel Yama alır bence. Yasratcha ile denk olmuşsa kesinlikle alır.

Bence Kallavan alırdı onu. Kolunu koparmıştı, Jinsung ondan sonra fazla bir şey yapamazdı.
Jinsung power up almamış Yama için bile aşırı güçlü diyordu, bu laf bile Jinsung'un Yama'nın o halinden güç olarak çok da farklı olmadığı sinyalini taşıyor gibi.

Güncel Yama alır bence. Yasratcha ile denk olmuşsa kesinlikle alır.
Jinsung kendini bariz geri tutuyordu. Yine öğrencisi gibi görüyordu Kallavan'ı. Ellerini düzeltmesi ise çok sorun değil. Kallavan delik karnını düzeltmişti felan. Yama'ya aşırı güçlü der güçleri küçümsemeyen bir adam kendisi. Maschenny'nin Jinsung hakkındaki söylemleri felan bunlar anlatıyor Jinsung'u.:D

Jinsung bitirici bir saldırı yapacağı sırada, prenses arkadan deşti kendisini. Ben Jinsung'un Kallavan'dan güçlü olduğunu düşünüyorum.
Jinsung kendini bariz geri tutuyordu. Yine öğrencisi gibi görüyordu Kallavan'ı. Ellerini düzeltmesi ise çok sorun değil. Kallavan delik karnını düzeltmişti felan. Yama'ya aşırı güçlü der güçleri küçümsemeyen bir adam kendisi. Maschenny'nin Jinsung hakkındaki söylemleri felan bunlar anlatıyor Jinsung'u.:D
Bilemiyorum ya. Belki şimdiki bölümlerde daha net görürüz. Aslında Kallavan üstü çıksa şaşırmam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık