Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İttifak vs. İtilaf Yüksek Seviyecileri

Kim kazanır?

• İttifak

Kullanılan: 17 77.3%
  • İtilaf

Kullanılan: 5 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    22
İTTİFAK GRUBU

Ha Jinsung
Baam'ın ilk öğretmeni. Ha ailesinin üyesi, dövüş sanatları ustası. Ha ailesinden geldiği için doğuştan fiziksel olarak diğer insanlara göre üstün. Kallavan ve Maschenny ile girdiği mücadeleyi kaybedip yakalanmıştır.

Evankhell
Baam'ın 2. öğretmeni ve 2. katın yöneticisidir. Antik yaratıkların soyundan gelip onlardan birinin gücüne sahiptir. Baam'ın müttefikleri arasında en güçlü olduğu söylenmiştir ve savaştaki en büyük tehdit olarak görülmektedir.

Yama
Üç köpek kardeşten ortanca ve en güçlü olanıdır. Köpek soyunun uzun yıllardır lideridir aynı zamanda FUG'ın 7. slayerıdır. Ha Jinsung onun için "Yama aşırı güçlü" demiştir ve şimdi Yasratcha'ya karşı kaybettiği mücadele sonrası power up kazanmıştır.

VS

İTİLAF GRUBU

White
Arie Hon'un oğlu Hoaqin'in yönettiği ruhlar topluluğu. Kendisi 10. Slayerdır. 5 kardeşin bir araya gelerek oluşturduğu ve başka ruhları da emerek güçlenen bir yaratık. Arie ailesinden geldiği için kuledeki en iyi kılıç kullanma becerisine sahiptir. Son formunda Kallavan ile denk mücadele edebilmiştir.

Yasratcha
Lo Po Bia ailesinin üyesi, Zahard'ın 5. ordu komutanı. Yama'nın en son aldığı power up öncesi girdiği mücadelede rahatlıkla yenmiş ve tabiri caizse kedinin yumakla oynadığı gibi oynamıştır.

Kallavan
Zahard'ın eski 4. ordu komutanıdır. Ha Jinsung'un bire bir mücadelede yenmiştir, Maschenny'in de yardımı olmuştur. Gençliğinde bile Jinsung için güçlü olduğu belirtilmişken Cesaretin Özü'nü emmesi ile Yasratcha'nın denkliğinde bir mertebeye kadar yükselmiştir. Ayrıca 7. slayer White ile denk mücadele etmiştir.

Son düzenleme:
Yama şimdi aldığı diş ile Yasratcha'yı oyalasa. (Alacağına inanamıyorum. Diş felan kurtarmaz heralde. 1v1 zor yani.)

Zaten Jinsung, Kallavan'a son darbeyi vurup mal edecekti onu. Ama arkadan prenses deşti Jinsung'u ben Jinsung'un Kallavan'dan üstün olduğunu düşünüyorum.

Prime Beyaz bile Evankhell'i alamaz ya.

Evankhell'in ne kadar farkla döveceğine bağlı Evankhell takımı alır.

White'dan dolayı arada kaldım, zayıf halka o. İki tarafa da gidebilir ama ittifak alır gibi.

Seride sonuçlarını bildiğimiz eşleştirmeler seçmişsin. Yasratcha zaten Yama'yı güle oynaya yendi. Kallavan da Jinsung'u yendi. White ise Evankhell'i yenemese bile ciddi hasar bırakabilir. O bıraktığı hasarı da Kallavan ve Kedi tamamlar.

Seride sonuçlarını bildiğimiz eşleştirmeler seçmişsin. Yasratcha zaten Yama'yı güle oynaya yendi. Kallavan da Jinsung'u yendi. White ise Evankhell'i yenemese bile ciddi hasar bırakabilir. O bıraktığı hasarı da Kallavan ve Kedi tamamlar.
Yama en son aldığı power up'a göre değerlendirilmeli. Tahmin de olsa o seviyesini baz alarak bu grubu oluşturdum.

Kallavan da Jinsung'u yendi.
Teknik olarak yenmedi aslında. VE Jinsung en başından beri %100'ünü koymadı. Kallavan'ı tanıyordu ve onu incitmek istemedi. Ayrıca orada Kallavan'I lafa tutarsa onu daha uzun süre don durağa gitmekten alıkoyabileceğini düşündü. Kallavan'ı Maschenny gelip kurtardı.

Yasratcha zaten Yama'yı güle oynaya yendi
Güncele gelince bunun da sebeplerini daha iyi anlayacaksınız. Bu da teknik olarak %100 bir galibiyet değil , açıklama yaparsam spoiler olacağı için devam etmiyorum.

White ise Evankhell'i yenemese bile ciddi hasar bırakabilir.
Gene güncele geldiyseniz. Evankhell'e pek de bir şey yapamayacağını en azından çok ciddi bir zorluk yaşatamayacağını görebilirsiniz.

Jinsung ha'nın tam gücünü muhtemelen henüz görmedik. Bu arch'ın sonunda ölmezse belki görebiliriz. Kallavan daha uzun vadeli-bence- bir karakter olduğu için power up alabilir. Ancak şu anki seviyelerde ittifak grubu rahatça kazanır. Yama hususuna gelince geçmişine o kadar çok değinildi ki Yasratcha'yı yeneceğini veya beraberlikle biteceğini düşünüyorum. Serinin başından beri Koon'un geçmişinden çok Yama ailesi gördük nerdeyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık