Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Ben Beckman Silahı Kizaru ya uzatmışken Kizaru ellerini kaldırıyor ve öyle kalıyor.Eğer korkmasaydı hadi ulen deyip yakalamazmıydı gemiyi ?..
Deniz altını nasıl yakalamasını bekliyorsun.Bak burada Beckman falan dinlemiyor saldırısını yapıyor Beckman'da öyle izliyor.

Komutanlarından biri Amiral alabilen bir ordunun, devrim için beklemesine gerek yok bence.
Dragon 12 yıl önce, Goa'yı kurtarmak için yeterli gücüm yok, diyor. Eğer komutanlarından birisi amiral alamıyorsa Dragon 20 yıl daha beklesin, belki yıkarlar WG'yi. :D Şu ana kadar 3 Devrimci Komutan gösterildi: Sabo, Kuma, Ivankov. Ivankov ile Kuma Shichi seviyesiydi, Sabo da meyvesizken Amiral ayarıydı bence, meyve sahibi olunca Amiral alır bana göre.

Sonra, WG'yi yıkmak kolay iş değil, 3 Amiral + 1 Filo Amirali + 1 Komutanlar Şefi + 5 Gorusei var. Bence Dragon'un elinde birkaç tane daha Amiral alabilecek adam çıkacaktır. Bir FB verip Komutanlar Toplantısını göstereydi iyiydi. :D

Amiral alabilecek dediğiniz adamı görünce İssho hiç tepki bile vermiyor. Haaa sen illa ki dayak istiyorsun yani gibisinden konuşma yaptı be adam. :D

Kuzan bile jozuyu görünce şöyle bir silkeleniyordu.Kizaru Marcoyu övüyordu.Ama reis sen kaşındın gibisinden konuşuyor. :D

Unknown

@Visums
Fanlık yapma :/
Ortada tek bir karakteri savunmuyorum ki ben..Sadece Yonkou yardımcı kaptanlarının Amirallere denk olduğunu düşünüyorum.Güçlü değiller denkler.Kesin yenerde demiyorum duruma bağlı sonuç değişir.

Deniz altını nasıl yakalamasını bekliyorsun.Bak burada Beckman falan dinlemiyor saldırısını yapıyor Beckman'da öyle izliyor.

Tamam burada haklıymışsın.Bu konuda birşey diyemeyeceğim ama güç konuşunda düşüncem hala aynı..Olası bir vs görseydikte gayet iyi savaşabileceğini düşünüyorum Ben Beckman in..

Bak yine tekrar ediyorum güçleri eşittir ve bulundukları duruma göre kazanan belli olur.

Forumun çoğu Ace için '' Hakisi olsa Amiral olacak adam '' diyordu. Sabo'da hakiyi çok iyi kullanıyor. Fiziksel gücü kuvvetide Ace'ten fazladır. + Ace'i Ace yapan o meyveyi yemiş. Bu adam bir amirali yenebilmeli. Daha nasıl yenilecek bu amiraller? :S

Meyvesi Fuji'nin cok daha iyi.Gözlem haki aşmış durumda zaten.Kılıç ustası oldugu için aşırı dayanıklıdır çok üst seviye zırh haki'si vardır.Sabo'nun önde oldugu tek şey varsa kral haki'sidir.

Bence Kolaylığında zorluğunda ayrı olarak WG "yıkmak" işleri değil. Yani ortada bulunan sistemi yok edip daha büyük bir kaosa sürüklemek Devricilerin zihniyeti değil bence.

Güç kıssasını bu şekilde yapmak doğru değil. Ama doğru zaman geldiğinde güçlü adamları olması gerektiği bir gerçek OP evreninde sadece zeka ile etrafına insan toplayamıyorsun, aynı zamanda caydırıcı bir güç olman gerekir ve güçlü insanları etrafında olması gerekir.

Ama dediğim gibi 2 yonkou yu yanına alsa Dragon yıkabilirdi WG yi. İkna edebileceği Younkolar oluğu gibi kar payı mantığı ile ortak çıkar için bile dalabilirlerdi WG ye. Ama dediğim gibi olay WG nin yönetimini yıkmak değil. Gerçek "ADELET" WG dir anlayışını yıkıp, asıl yüzlerini ortaya çıkarmaya çalışıyorlar.

Amiral alabilecek dediğiniz adamı görünce İssho hiç tepki bile vermiyor. Haaa sen illa ki dayak istiyorsun yani gibisinden konuşma yaptı be adam. :D

Kuzan bile jozuyu görünce şöyle bir silkeleniyordu.Kizaru Marcoyu övüyordu.Ama reis sen kaşındın gibisinden konuşuyor. :D
Issho'nun tepki vermeme nedeni, görmemesi. Kör adam nasıl tepki verebilir ki, o yanan boruyu görse arkasına bakmazdı bence. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık