Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Ben Beckman,Rayleigh,Marco ? Bu adamlar uygun durumda rahatça alır.Bir amirali ?

Rahatça olmadı ama sonuç olarak alabilir.
Ben Beckman'ın nasıl bir adam olduğunu bilmediğimiz için birşey diyemem ama diğer ikili alamaz.Rayleigh'in şuan ki halini varsayıyorum.Dediklerin belki Fuji'yi alabilir ama ilk 3 amiralimizi karşı zor.

Sabo içinse erken olduğunu düşünüyorum.Potansiyeli çok yüksek.İleride acayip seviyelere gelecek ama bence bir amiral alması için erken.Fuji'nin bir tık altıdır Sabo.Fuji 100 ise Sabo 95 falandır.Böyle küçük bir fark vardır aralarında.

Ben Beckman,Rayleigh,Marco ? Bu adamlar uygun durumda rahatça alır.Bir amirali ?

Rahatça olmadı ama sonuç olarak alabilir.
Rahatça amiral almak ne ya?Wb bile uygun durumda yakaladığı halde 1 amirali zar zor aldı.Akainu'yuda tam yenemedi 5-10 dakika sonra geri geldi Akainu.

zar zor aldı doğru diyorsun 2 yumrukta değil ilk yumrukta knock out etmeliydi..
Wb Ace ölmeden önce neredeydi?Defalarca kez Kizaru Aokiji ve Akainu ile teke tek karşılaştı.Neden o zaman tek atmadı?Anca arkadan saldırınca işte bir kaç dakikalığına Akainu'yu saf dışı bıraktı.

Sabo en çok değneğini yakar.İssho babaya yeni bir tane aldırır. :cool:

Ha bu arada o boruyu öyle kolayca savuramaz bu kez.Yerçekimi izin vermez.Sonuçta logia bile olsa tutarken bir etkisi olmayacak.Yine kas gücüne bağlı olacak.Zoro ne yaşadıysa aynısı.Kendi bedeni yerçekiminden etkilenmese bile hakili kılıçla kesilebileceğinden kendini savunması lazım.Anlayacağınız düşündüğünüzün aksine meyve İssho karşısında çok önemli bir savunma değil.Daha çok saldırı ve oyalamada işe yarar.

Kararsızım:D
Birisi k. hakide kasmış diğeri büyük ihtimal b. hakide birisinin meyvesi daha iyi diğeri ise daha çevik ve hızlı ama sabo meyveyi daha yeni indirdiği için meyve konusunda daha dezavantaj konumunda gibi amiral bu la kolay mı yetişiyor bu evrende lakin Sabo gibi hayırsızlar her yerde amiral alır alır:D

Unknown

Beckman o tüfekle anca haydutları alır nereye alıyor bir amirali..

Konuya gelirsek Sabo Diamante ve Burgess'ın olduğu arenada rahatça galip gelip yedi meyveyi.Bence Meyve yemeden önceki gücü aşağı yukarı Dofilamingo'ya denkti.Meyveyi yedikten sonra biraz kullanımı da geliştirirse dövüş sırasında amirali aşar.Bastille fuji farketmez sabo öper affetmez..
Bir tarafı yüceltirken diğer tarafı tamamen gömmek nedir onu anlamadım.

Ben Beckman'ın nasıl bir adam olduğunu bilmediğimiz için birşey diyemem ama diğer ikili alamaz.Rayleigh'in şuan ki halini varsayıyorum.Dediklerin belki Fuji'yi alabilir ama ilk 3 amiralimizi karşı zor.

Sabo içinse erken olduğunu düşünüyorum.Potansiyeli çok yüksek.İleride acayip seviyelere gelecek ama bence bir amiral alması için erken.Fuji'nin bir tık altıdır Sabo.Fuji 100 ise Sabo 95 falandır.Böyle küçük bir fark vardır aralarında.
Valla öyle yada böyle bana Göre yonkou yardımcı kaptanları kesin olmamakla birlikte Amiral alma şansları var..

Rahatça amiral almak ne ya?Wb bile uygun durumda yakaladığı halde 1 amirali zar zor aldı.Akainu'yuda tam yenemedi 5-10 dakika sonra geri geldi Akainu.
Rahatça olmadı ? Demişim ki rahatça buraya pek uymadı ama alabilir.

Ben Beckman Silahı Kizaru ya uzatmışken Kizaru ellerini kaldırıyor ve öyle kalıyor.Eğer korkmasaydı hadi ulen deyip yakalamazmıydı gemiyi ?..

Komutanlarından biri Amiral alabilen bir ordunun, devrim için beklemesine gerek yok bence.
Öylede bu adam amiral alsa bile karşılarında 1 filo amirali ve 3 amiral var ve dünya hükümeti içinden çıkabilecek sürprizler(o beş moruk çok feci çikacak) anca biri gider diğerleri ne olacak? Sonra eski Sabo meyvesizdi ama şimdi meyveli böyle bi büyük bi avantajı var yani Saboluk mesele değil seninkisi:D

@Visums
Fanlık yapma :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık